[Kraków] Basen Akademii Wychowania Fizycznego

[Kraków] Basen Akademii Wychowania Fizycznego

REKLAMA

O inwestycji [Kraków] Basen Akademii Wychowania Fizycznego

Obok 8 - torowego basenu o długości 25 metrów, jest też specjalny tor treningowy i mniejszy basen, do nauki i rehabilitacji.

Ten zespół krytych pływalni kosztował ponad 26 mln zł, z czego 18 mln zł to dofinansowanie Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

Opinie o [Kraków] Basen Akademii Wychowania Fizycznego

Napisz komentarz
Damian Daraż
31 października 2014
Inwestycje.­ Nowy obiekt na terenie AWF-u mógłby powstać w ciągu najbliższych dwóch lat.

129597_1000x.jpg

[i:206kzmb1]1 - Kryte Lodowisko[/i:206kzmb1]
[i:206kzmb1]2 - Hala do szermierki[/i:206kzmb1]

pokaz-artykul.png
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Damian Daraż
30.10.2014 - 13:26
Minister Sportu Andrzej Biernat wizytował krakowską Akademię Wychowania Fizycznego, gdzie spotkał się z rektorem uczelni. Prof. Andrzej Klimek rozmawiał z członkiem rządu głównie o inwestycjach, jakie są obecnie wykonywane oraz planowane na AWF ze wsparciem budżetu państwa.Budowa hali lodowej głównym tematem rozmowy Rektor AWF, prof. Andrzej Klimek przedstawił medalistów olimpijskich z Soczi, którzy są związani z AWF. Są wśród nich m.in. Justyna Kowalczyk, Kamil Stoch czy Zbigniew Bródka. Rektor zapewnia, że w związku z tym, iż studenci i absolwenci uczelni odnoszą sukcesy, warto stawiać na AWF i wspierać go finansowo, aby sportowcy tu studiujący mogli się rozwijać...

pokaz-artykul.png
0
Zaloguj aby dodać komentarz
spinka
No nieźle. Szkoda, że nie jestem studentem. Muszę korzystać z nail-spa choć nie narzekam, bo obsługę mają naprawdę profesjonalną. Mimo wszystko zazdroszczę studentom :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA