[Kraków] Future City

[Kraków] Future City

Kraków/Bronowice
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Kraków] Future City

inwestorSpółka Mieszkaniowa Salwator Sp. z o.o.
realizacjaII kw. 2012

O inwestycji [Kraków] Future City

W samym sercu krakowskich Bronowic, w spokojnym i malowniczym otoczeniu wznosi się nowe miasto – osiedle Salwator City. Pachnące świeżością, otoczone zielenią, będące synonimem wygody i luksusu miejsce gdzie historia spotyka się z nowoczesnością tworząc nową jakość pod nazwą Future City … nową jakość gotowych do wprowadzenia mieszkań z pionierską nutą funkcjonalności. Na terenie około 3 hektarów w ciągu kilku ostatnich lat zauważyć było można jeden z największych placów budów w Krakowie. Dopiero niedawno pracę zakończyły tu ostatnie brygady budowlane, zniknęły żurawie, betoniarki i ogrodzenie budowy, a oczom ciekawskich ukazała się nowoczesna architektura w najwyższej jakości. Architektura, która w swoim zamyśle łączy nowatorską myśl techniczną, estetykę elewacji, wygodę użytkowania oraz funkcjonalnie rozplanowane zagospodarowanie terenu osiedla. Fakt ten został doceniony poprzez wyróżnienie osiedla w konkursie Fasada Roku 2009 jak również uznaniu jakie wzbudził w czasie konkursu o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku i Nagrody Złotego Sokoła 2010. Future City to nowy format budownictwa mieszkaniowego dającego poczucie bezpieczeństwa, niezależności i komfortu bez konieczności rezygnacji z życia pełnym rytmem miasta będąc wszak wciąż w jego centrum. Osiedle składa się z siedmiu budynków o wysokościach od pięciu do jedenastu pięter. Szeroki wachlarz dostępnych metraży od 32 do 127 metrów kwadratowych sprawia, iż w ofercie znajdują się zarówno niewielkie przytulne mieszkania dla rozpoczynających nowe życie młodych mieszkańców Krakowa jak i większe apartamenty oraz penthouse’y dla osób poszukujących docelowego miejsca zamieszkania dla siebie i całej rodziny. Również świat biznesu z chęcią zagląda na nasze osiedle nabywając lub wynajmując lokale dla swojej kadry zarządzającej, będąc tym samym dla nas prawdziwym dowodem uznania. Jeden z wiodących dzienników prasowych określił to miejsce mianem ‘osiedle kompletne’ jako dowód pochwały dla inicjatorów powstania inwestycji, którzy nie zapomnieli o zapewnieniu mieszkańcom oprócz wygodnych parkingów, promenady oraz placu zabaw, kompletnego zaplecza usługowego i nie tylko.
Napisz komentarz
tomasz.witko
W samym sercu krakowskich Bronowic, w spokojnym i malowniczym otoczeniu wznosi się nowe miasto – osiedle Salwator City. Pachnące świeżością, otoczone zielenią, będące synonimem wygody i luksusu miejsce gdzie historia spotyka się z nowoczesnością tworząc nową jakość pod nazwą Future City … nową jakość gotowych do wprowadzenia mieszkań z pionierską nutą funkcjonalności.
Na terenie około 3 hektarów w ciągu kilku ostatnich lat zauważyć było można jeden z największych placów budów w Krakowie. Dopiero niedawno pracę zakończyły tu ostatnie brygady budowlane, zniknęły żurawie, betoniarki i ogrodzenie budowy, a oczom ciekawskich ukazała się nowoczesna architektura w najwyższej jakości. Architektura, która w swoim zamyśle łączy nowatorską myśl techniczną, estetykę elewacji, wygodę użytkowania oraz funkcjonalnie rozplanowane zagospodarowanie terenu osiedla. Fakt ten został doceniony poprzez wyróżnienie osiedla w konkursie Fasada Roku 2009 jak również uznaniu jakie wzbudził w czasie konkursu o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku i Nagrody Złotego Sokoła 2010.
Future City to nowy format budownictwa mieszkaniowego dającego poczucie bezpieczeństwa, niezależności i komfortu bez konieczności rezygnacji z życia pełnym rytmem miasta będąc wszak wciąż w jego centrum.
Osiedle składa się z siedmiu budynków o wysokościach od pięciu do jedenastu pięter. Szeroki wachlarz dostępnych metraży od 32 do 127 metrów kwadratowych sprawia, iż w ofercie znajdują się zarówno niewielkie przytulne mieszkania dla rozpoczynających nowe życie młodych mieszkańców Krakowa jak i większe apartamenty oraz penthouse’y dla osób poszukujących docelowego miejsca zamieszkania dla siebie i całej rodziny. Również świat biznesu z chęcią zagląda na nasze osiedle nabywając lub wynajmując lokale dla swojej kadry zarządzającej, będąc tym samym dla nas prawdziwym dowodem uznania.
Jeden z wiodących dzienników prasowych określił to miejsce mianem ‘osiedle kompletne’ jako dowód pochwały dla inicjatorów powstania inwestycji, którzy nie zapomnieli o zapewnieniu mieszkańcom oprócz wygodnych parkingów, promenady oraz placu zabaw, kompletnego zaplecza usługowego i nie tylko.
REKLAMA