[Kraków] Osiedle "Oaza Bronowice"

[Kraków] Osiedle "Oaza Bronowice"

Mieszkania/Kraków/Krowodrza/Bronowice
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Kraków] Osiedle "Oaza Bronowice"

inwestorOaza Bronowice Sp. z o.o.
projektantB2 Studio Sp. z o.o.
realizacjaIII kw. 2014

O inwestycji [Kraków] Osiedle "Oaza Bronowice"

Osiedle "Oaza Bronowice" w Krakowie
Napisz komentarz
tommek
Nie wiem czy jeszcze ostały się jakieś wolne mieszkania. Ale jeżeli tak to szczerze polecam skorzystać z oferty Salwatora. Firma ma wieloletnie doświadczenie i to widać przy każdej rozmowie. Kiedy byłem na etapie zakupu mieszkania jakiś rok temu wszystko zostało załatwione bardzo szybko i profesjonalnie. A samo mieszkania bez żadnych zarzutów. Jestem bardzo zadowolony, że powierzyłem tak ważną decyzję jak zakup mieszkania firmie Salwator. Polecam wszystkim ,którzy są na etapie wyboru czy zakupu mieszkania skontaktować się właśnie z tym deweloperem. Myślę, że podobnie jak ja nie będziecie żałować tej decyzji :)
tomasz.witko
Oaza Bronowice to kolejny etap osiedla mieszkaniowego Salwator City - "Miasta Przyszłości", zlokalizowanego przy ul. Stańczyka w Krakowie.
Naszym klientom oferujemy:

kompletne, funkcjonujące osiedle z infrastrukturą i układem drogowym,
częściowo zamknięte - do wyłącznej dyspozycji mieszkańców,
monitoring,
okna antywłamaniowe na parterze,
wykończone tarasy,
plac zabaw dla dzieci w sąsiedztwie budynku,
w zrealizowanej części osiedla miedzy innymi Market Alma i inne punkty gastronomiczno - usługowe,

Powstający kompleks składał się będzie z dwóch budynków wraz z wspólnym garażem podziemnym. W budynkach znajdować się będzie 88 atrakcyjnych i funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 34m2 do 69,5m2. Balkony. loggie i tarasy zostały zlokalizowane na elewacji południowej i w swym kształcie nawiązują, do płynącej niegdyś w pobliżu, rzeki Młynówki. Osiedle oferuje między innymi: plac zabaw dla dzieci, market "Alma", a także inne usługi. Nowe budynki dopełniają istniejącą już kompozycję urbanistyczną, zamykając osiedle od strony południowej. Zapraszamy na wirtualny spacer po naszym osiedlu.
Zaprojektowane przez Pracownię B2Studio budynki posiadają układ klatkowo-korytarzowy z 3 pionami komunikacyjnymi. Wyposażone zostaną w windy obsługujące wszystkie kondygnacje łącznie z podziemną. Na parterze oraz na wyższych kondygnacjach zaprojektowano mieszkania, zaś w kondygnacji  podziemnej stanowiska postojowe, komórki lokatorskie, pomieszczenia gospodarcze i techniczne. Poziom parterów dostępny jest dla osób niepełnosprawnych ruchowo za pomocą platform podnoszonych elektrycznie. Na dachu kondygnacji garażu podziemnego, w przestrzeni między budynkami, przewidziano przestrzeń rekreacyjną, niskie żelbetowe świetliki doświetlające garaż podziemny oraz ciągi piesze. Dodatkowo przed budynkami pojawią się drzewa ozdobne oraz żywopłoty przycięte w formy geometryczne tworzące swoiste powiązanie zieleni z budynkami kubaturowymi.
 
Naszą propozycję docenią Ci, którzy chcą mieszkać blisko centrum, na nowoczesnym osiedlu a jednak w cichej i spokojnej okolicy, pełnej terenów zielonych.
REKLAMA