[Kraków] Jagielloński Inkubator Technologii "Life Science Park"

[Kraków] Jagielloński Inkubator Technologii "Life Science Park"

Kraków/Kobierzyn
REKLAMA

O inwestycji [Kraków] Jagielloński Inkubator Technologii "Life Science Park"

Jagielloński Inkubator Technologii "Life Science Park" to kompleks trzech połączonych budynków o łącznej powierzchni prawie 20 000 metrów kwadratowych, zlokalizowany przy ulicy Bobrzyńskiego 14 w Krakowie.
Napisz komentarz
Damian Daraż
3.11.2019
Damian Daraż
4.08.2019
kimjestem
Bardzo okazały jest ten park tutaj na zdjęcia. Na żywo jeszcze pewnie lepiej się prezentuje i się nie ma do czego przyczepić. Bardzo dobrze, że tak Polska się rozwija bo to na pewno się przyczyni do tego, że sprowadzi zagranicznych inwestorów i będziemy rośli w siłę.

Sprawdź czym się pasjonuję na moim blogu http://meblomania.blog.pl/2015/03/10/pora-na-dobre-akcesoria-do-kuchni/. Cały czas nad nim pracuję.
Damian Daraż
2014-10-10
W trzech budynkach powstałych za 158 mln zł oficjalnie otwarto wczoraj w Krakowie Life Science Park. Działające pod skrzydłami Uniwersytetu Jagiellońskiego centrum ma łączyć biznes z badaniami w zakresie nauk takich jak biotechnologia, farmacja, chemia i medycyna - czyli właśnie "life science".
Na terenie parku działa już 30 firm, które podejmują się pionierskich projektów. Biomantis np. wprowadził na rynek opatrunki z żywymi larwami much, leczące trudno gojące się rany. Ma tu też siedzibę firma Egzotech, tworząca roboty i egzoszkielety do rehabilitacji. - Zachęcamy do współpracy kolejne firmy z nowymi projektami. Staramy się być o dwa kroki przed konkurencją - mówi Paweł Błachno, prezes spółki Jagiellońskie Centrum Innowacji, która zarządza parkiem...

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Powstał nowoczesny i wyspecjalizowany ośrodek innowacyjności w Krakowie. Wysokiej klasy powierzchnia laboratoryjna i biura pod wynajem już czekają w Jagiellońskim Centrum Innowacji. Koszt inwestycji to 154,4 mln zł.

Life Science Park jest kompleksem, który zaprojektowano z myślą o stworzeniu optymalnego środowiska dla rozwoju nauk przyrodniczych. Na infrastrukturę Parku składa się kompleks 3 budynków (20 tys. mkw.) z wysokiej klasy powierzchniami laboratoryjnymi i biurami pod wynajem dla dużych firm i MŚP, działających w branży lifescience.

pokaz-artykul.png
Damian Daraż
08.07.2014
Jak wygląda miejsce, w którym powstaje najnowocześniejsze oprogramowanie wykorzystywane na całym świecie? Drzwi swoich laboratoriów otworzyła przed nami Motorola Solutions Systems - centrum badawczo-rozwojowe przy ul. Czerwone Maki. To drugi co do wielkości ośrodek inżynierski Motoroli na świecie. W siedzibie zbudowanej w 2012 roku przy ul. Czerwone Maki pracuje ponad 900 inżynierów, którzy testują nowe funkcje oprogramowań oraz czuwają nad niezawodnością systemów łączności radiowej. Efekty pracy centrum są wykorzystywane na całym świecie, głównie w sektorze bezpieczeństwa publicznego...

pokaz-artykul.png
REKLAMA