[Kraków] Kamienica Herbowa "Gdańsk"

[Kraków] Kamienica Herbowa "Gdańsk"

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Kraków] Kamienica Herbowa "Gdańsk"

inwestorGrupa GREMI

O inwestycji [Kraków] Kamienica Herbowa "Gdańsk"

Kamienica Herbowa GDAŃSK usytuowana jest frontem na południe, więc większość okien znajduje się na południowej oraz północnej stronie. Jeśli lubią Państwo dobrze oświetlone i jasne wnętrza oraz cieszą się każdym promieniem słońca dodającym energii do życia, właśnie apartamenty w tej kamienicy, wydają się być naturalnym wyborem. Jeśli chodzi o wnętrze, to już po przekroczeniu drzwi wejściowych wiadomo, że nie mamy do czynienia ze zwykłym miejscem. Kamienica Herbowa GDAŃSK posiada reprezentacyjny holl, z którego wprost emanuje prestiż oraz widoczna jest najwyższa jakość wykonania każdego szczegółu w budynku.

Opinie o [Kraków] Kamienica Herbowa "Gdańsk"

Napisz komentarz
tomasz.witko
Kamienica Herbowa GDAŃSK usytuowana jest frontem na południe, więc większość okien znajduje się na południowej oraz północnej stronie. Jeśli lubią Państwo dobrze oświetlone i jasne wnętrza oraz cieszą się każdym promieniem słońca dodającym energii do życia, właśnie apartamenty w tej kamienicy, wydają się być naturalnym wyborem.
Jeśli chodzi o wnętrze, to już po przekroczeniu drzwi wejściowych wiadomo, że nie mamy do czynienia ze zwykłym miejscem. Kamienica Herbowa GDAŃSK posiada reprezentacyjny holl, z którego wprost emanuje prestiż oraz widoczna jest najwyższa jakość wykonania każdego szczegółu w budynku
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA