Nowa 5 Dzielnica

Nowa 5 Dzielnica

Mieszkania/Kraków/Krowodrza/Racławicka
REKLAMA

O inwestycji Nowa 5 Dzielnica

W najbliższej okolicy znaleźć można przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe, punkty handlowo-usługowe, piekarnie, lokale gastronomiczne czy placówki medyczne. W zasięgu pieszej przechadzki znajdują się parki i plac targowy.
Nowa 5 Dzielnica – to starannie i nowocześnie zaprojektowane budynki oraz mieszkania, w których każdy detal tak budynku, jak i całego projektu został przemyślany w taki sposób, aby zapewnić wygodne życie mieszkańcom. Duża ilość nowoczesnych wind w każdym budynku i wygodne miejsce garażowe dla każdego mieszkania to tylko część z udogodnień gwarantujących poczucie komfortu mieszkańcom.
Nowa 5 Dzielnica – to przestrzeń wypełniona zielenią, to zachowany istniejący starodrzew będący elementem interesującej i nowoczesnej kompozycji urbanistycznej.
Nowa 5 Dzielnica – to zróżnicowana oferta funkcjonalnych mieszkań: od małych i przytulnych, po komfortowe typu penthouse z rozległymi tarasami i nieskrępowanym widokiem na panoramę Krakowa.

Opinie o Nowa 5 Dzielnica

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Nowa 5 Dzielnica
Damian Daraż
16.04.2022
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Nowa 5 Dzielnica
Mieszkaniecgość
Szczerze nie polecam kupna mieszkania na tym osiedlu. Hitem ostatniego tygodnia są pęknięte rury odprowadzające deszczówkę w garażach (obecnie już w kilku budynkach) co spowodowało zalanie garaży i komórek lokatorskich. Na szczęscie poziom wody nie osiągnął więcej niż 15cm, więc żaden z samochodów nie ucierpiał, natomiast w takiej sytuacji, ratując samochód z garażu, nie było gidze go zaparkować, ponieważ prawie wszystkie "wolne" zewnętrzne miejsca parkingowe na osiedlu są zastawione doniczkami przez dewelopera (w celu wymuszenia na mieszkańcach kupna podziemnych miejsc parkingowych, które jak się okazuje, okazjonalnie zalewa). W dodatku, w przypadku większych ulew na trawnikach osiedlowych tworzą się bajorka. Oprócz tego większość mieszkań jest kupowana pod inwestycje, większość mieszkańców to osoby wynajmujące mieszkania, stąd też osiedle jest bardzo "imprezowe" i w nocy mieszkańcy często narzekają na zbyt duży hałas. Ochorna niestety nic z tym nie robi. W przypadku zgłaszania usterek lub problemów deweloper ani zarządca nieruchomości nie chce współpracować, zasłaniając się coraz to nowszymi wymówkami. Kupno mieszkania na tym osiedlu za tak duże pieniądze to gra nie warta świeczki.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Nowa 5 Dzielnica
Damian Daraż
16.06.2021
+3
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA