[Kraków] Osiedle "Biała Polana"

[Kraków] Osiedle "Biała Polana"

Kraków/Prądnik Biały
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Kraków] Osiedle "Biała Polana"

inwestorGeo Grupa Deweloperska
realizacjaIV kw. 2011

O inwestycji [Kraków] Osiedle "Biała Polana"

Zespół Mieszkaniowy „Biała Polana” położony jest w spokojnej i cichej okolicy, wśród łąk i niskiej, mało intensywnej zabudowy mieszkalnej. Nowoczesne, a zarazem stylowe osiedle o nazwie „Biała Polana” to wspaniała okazja dla każdego, kto ceni sobie ciszę i bliskość centrum. Z dala od miejskiego gwaru można prowadzić tu spokojne, rodzinne życie, a w razie potrzeby już ciągu 15 minut można znaleźć się na Starym Mieście i korzystać z jego niepowtarzalnego uroku. Otaczające „Białą Polane” tereny zielone oraz kameralny, przyjazny charakter osiedla sprawiają, że jest to idealne miejsce do spokojnego i wygodnego życia. więcej informacji: http://www.geogrupa.pl/pl_PL/inwestycja/51/
Napisz komentarz
MatKoz
24664_1000x.jpg
alsen strasse 67
8591_1000x.jpg8592_1000x.jpg8593_1000x.jpg
alsen strasse 67
Zespół Mieszkaniowy „Biała Polana” położony jest w spokojnej i cichej okolicy, wśród łąk i niskiej, mało intensywnej zabudowy mieszkalnej. Nowoczesne, a zarazem stylowe osiedle o nazwie „Biała Polana” to wspaniała okazja dla każdego, kto ceni sobie ciszę i bliskość centrum.
Z dala od miejskiego gwaru można prowadzić tu spokojne, rodzinne życie, a w razie potrzeby już ciągu 15 minut można znaleźć się na Starym Mieście i korzystać z jego niepowtarzalnego uroku. Otaczające „Białą Polane” tereny zielone oraz kameralny, przyjazny charakter osiedla sprawiają, że jest to idealne miejsce do spokojnego i wygodnego życia.
więcej informacji: http://www.geogrupa.pl/pl_PL/inwestycja/51/
REKLAMA