[Kraków] Osiedle "Family Hub"

[Kraków] Osiedle "Family Hub"

Kraków/Stelmachów 46-48
REKLAMA

O inwestycji [Kraków] Osiedle "Family Hub"

Modern Living Development realizuje osiedle Family Hub nieruchomości przy ulicy Stelmachów 46 A-I i 48 G-L o powierzchni 1,5 ha, na krakowskim Prądniku Białym. Buduje 22 czterokondygnacyjne domy w zabudowie szeregowej. W każdym znajdą się po dwa mieszkania – jedno zajmujące parter i część piętra, a drugie jego pozostałą część oraz poddasze. Są dostępne w układach cztero- i pięciopokojowym. Metraże wynoszą od 105,18 do 112,56 mkw. Do większości lokali przynależą ogródki o powierzchniach 50-250 mkw.

Wśród udogodnień w mieszkaniach znajdują się m.in. ogrzewanie podłogowe, instalacje klimatyzacji oraz alarmową, a także wentylację mechaniczną nawiewno-wywiewną z rekuperatorem. Ponadto mieszkańcy mogą liczyć na 44 komórki lokatorskie oraz 82 miejsca parkingowe – 66 w garażach podziemnych i 16 na zewnątrz.

Teren osiedla będzie zamknięty. W jego obrębie deweloper wydzielił cztery strefy: dla dzieci (plac zabaw), psów, workoutu (boisko do koszykówki i zestaw ćwiczeń do street workoutu) oraz chilloutu (altana, zieleń, leżanki, tężnia solankowa i żagiel przeciwsłoneczny).
Napisz komentarz
Damian Daraż
10.04.2020
+6
Damian Daraż
Mariusz Bartodziej
+1
REKLAMA