Kraków: Family Hub – Modern Living Development buduje na Prądniku Białym osiedle z kilkoma strefami rekreacji źródło: materiały inwestora

Kraków: Family Hub – Modern Living Development buduje na Prądniku Białym osiedle z kilkoma strefami rekreacji

WIZUALIZACJE
REKLAMA
Ponad 40 mieszkań w przeszło 20 segmentach w zabudowie szeregowej powstaje przy ulicy Stelmachów. Powierzchnie wszystkich lokali przekraczają 100 metrów kwadratowych, a ogrody sięgają 250 mkw. Krakowski deweloper odda inwestycję do użytku w przyszłym roku.
Modern Living Development Sp. z o.o. rozpoczął we wrześniu zabudowę nieruchomości przy ulicy Stelmachów 46 A-I i 48 G-L o powierzchni 1,5 ha. Skończy prace w II kwartale 2020 roku. Generalnym wykonawcą jest firma Modern Living S.C. Paweł Basiewicz, Tomasz Jachimek. Projekt przygotowało Biuro Projektów Lewicki Łatak Sp. z o.o. Sp. k.

Osiedle kierowane do rodzin

Family Hub to projekt stworzony z myślą o rodzinie – podkreśla deweloper. Realizuje 22 czterokondygnacyjne domy w zabudowie szeregowej. W każdym znajdą się po dwa mieszkania – jedno zajmujące parter i część piętra, a drugie jego pozostałą część oraz poddasze. Są dostępne w układach cztero- i pięciopokojowym. Metraże wynoszą od 105,18 do 112,56 mkw. Do większości lokali przynależą ogródki o powierzchniach 50-250 mkw. Ceny wahają się od 6900 do 8500 zł brutto/mkw.
materiały inwestora

Modern Living Development wylicza wśród udogodnień w mieszkaniach m.in. ogrzewanie podłogowe, instalacje klimatyzacji oraz alarmową, a także wentylację mechaniczną nawiewno-wywiewną z rekuperatorem. Ponadto nabywcy mogą liczyć na 44 komórki lokatorskie oraz 82 miejsca parkingowe – 66 w garażach podziemnych i 16 na zewnątrz.
Teren osiedla będzie zamknięty. W jego obrębie deweloper wydzielił cztery strefy: dla dzieci (plac zabaw), psów, workoutu (boisko do koszykówki i zestaw ćwiczeń do street workoutu) oraz chilloutu (altana, zieleń, leżanki, tężnia solankowa i żagiel przeciwsłoneczny).
REKLAMA
Wizualizacje dostępne w galerii.

Nowe osiedle na styku dwóch dzielnic

Na granicy krakowskich dzielnic Prądnik Biały i Prądnik Czerwony buduje za to Acatom Sp. z o.o. W czterokondygnacyjnym budynku Żmujdzka oferuje ponad 30 mieszkań oraz dwa lokale usługowe. O szczegółach pisaliśmy w ubiegłym tygodniu.
Wizualizacje dostępne w galerii.
fot. Damian Daraż

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA