[Kraków] Osiedle Myśliwska

[Kraków] Osiedle Myśliwska

Mieszkania/Kraków/Podgórze/Płaszów
REKLAMA

O inwestycji [Kraków] Osiedle Myśliwska

Świetne miejsce dla młodych Osiedle Myśliwska to doskonały pomysł na pierwsze mieszkanie dla młodej rodziny, a także odpowiedź na potrzeby tych, którzy szukają większego mieszkania w dobrej cenie. Powstanie bezpieczne, ogrodzone i chronione osiedle, łączące dogodną lokalizację, funkcjonalny projekt oraz wysoką jakość wykonania z korzystnymi cenami, umożliwiającymi skorzystanie z programu „Rodzina na swoim”. Dobra lokalizacja Osiedle Myśliwska to miejsce, w którym warto zamieszkać. W zasięgu ręki znajduje się właściwie wszystko, co potrzebne: punkty usługowe, szkoła, przedszkola, poczta, przychodnie zdrowia. Codzienne sprawunki można załatwić w pobliskich sklepach. Na większe zakupy zapraszają galerie handlowe M1 i Plaza odległe o kilkanaście minut jazdy. Dojazd do centrum Krakowa zajmuje zaledwie 20 minut, a w przyszłości, dzięki planowanej Trasie Ciepłowniczej, Trasie Nowohuckiej oraz linii szybkiego tramwaju komunikacja będzie jeszcze lepsza. Rekreacja dla każdego W okolicy Osiedla Myśliwska każdy, kto lubi aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, znajdzie coś dla siebie. Niedaleki Zalew Bagry zachęca do spacerów lub joggingu. Latem można popływać i skorzystać z ogrodzonej, strzeżonej plaży. Staw Płaszowski to z kolei wymarzone miejsce dla wędkarzy. Funkcjonalność na szóstkę W ramach pierwszego etapu inwestycji powstaną dwa pięciopiętrowe budynki. Znajdą się w nich mieszkania od jednego do czteropokojowych o metrażach od 32 do 96 m2, zawsze z loggią lub balkonem, a na parterze – z ogródkiem. Dzięki rozsądnym, odpowiednio dobranym powierzchniom każdy znajdzie mieszkanie najlepiej odpowiadające jego potrzebom. Przemyślane i bardzo funkcjonalne rozkłady sprawiają, że wygodne urządzenie własnego „M” będzie niezwykle proste. Dobrze zaprojektowana przestrzeń, w której każdy metr kwadratowy zostaje właściwie wykorzystany gwarantuje, że pieniądze przeznaczone na zakup mieszkania w Osiedlu Myśliwska będą naprawdę dobrze wydane. więcej informacji: http://www.budimex-nieruchomosci.pl/osiedle-mysliwska/

Opinie o [Kraków] Osiedle Myśliwska

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji [Kraków] Osiedle Myśliwska
alsen strasse 67
8636_1000x.jpg8637_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Kraków] Osiedle Myśliwska
alsen strasse 67
Świetne miejsce dla młodych
Osiedle Myśliwska to doskonały pomysł na pierwsze mieszkanie dla młodej rodziny, a także odpowiedź na potrzeby tych, którzy szukają większego mieszkania w dobrej cenie. Powstanie bezpieczne, ogrodzone i chronione osiedle, łączące dogodną lokalizację, funkcjonalny projekt oraz wysoką jakość wykonania z korzystnymi cenami, umożliwiającymi skorzystanie z programu „Rodzina na swoim”.
Dobra lokalizacja
Osiedle Myśliwska to miejsce, w którym warto zamieszkać. W zasięgu ręki znajduje się właściwie wszystko, co potrzebne: punkty usługowe, szkoła, przedszkola, poczta, przychodnie zdrowia. Codzienne sprawunki można załatwić w pobliskich sklepach. Na większe zakupy zapraszają galerie handlowe M1 i Plaza odległe o kilkanaście minut jazdy. Dojazd do centrum Krakowa zajmuje zaledwie 20 minut, a w przyszłości, dzięki planowanej Trasie Ciepłowniczej, Trasie Nowohuckiej oraz linii szybkiego tramwaju komunikacja będzie jeszcze lepsza.
Rekreacja dla każdego
W okolicy Osiedla Myśliwska każdy, kto lubi aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, znajdzie coś dla siebie. Niedaleki Zalew Bagry zachęca do spacerów lub joggingu. Latem można popływać i skorzystać z ogrodzonej, strzeżonej plaży. Staw Płaszowski to z kolei wymarzone miejsce dla wędkarzy.
Funkcjonalność na szóstkę
W ramach pierwszego etapu inwestycji powstaną dwa pięciopiętrowe budynki. Znajdą się w nich mieszkania od jednego do czteropokojowych o metrażach od 32 do 96 m2, zawsze z loggią lub balkonem, a na parterze – z ogródkiem. Dzięki rozsądnym, odpowiednio dobranym powierzchniom każdy znajdzie mieszkanie najlepiej odpowiadające jego potrzebom. Przemyślane i bardzo funkcjonalne rozkłady sprawiają, że wygodne urządzenie własnego „M” będzie niezwykle proste. Dobrze zaprojektowana przestrzeń, w której każdy metr kwadratowy zostaje właściwie wykorzystany gwarantuje, że pieniądze przeznaczone na zakup mieszkania w Osiedlu Myśliwska będą naprawdę dobrze wydane.
więcej informacji: http://www.budimex-nieruchomosci.pl/osiedle-mysliwska/
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA