[Kraków] Osiedle Myśliwska (II etap)

[Kraków] Osiedle Myśliwska (II etap)

Mieszkania/Kraków/Podgórze/Płaszów
REKLAMA
inwestorSpravia Sp. z o.o.
realizacjaI kw. 2013

O inwestycji [Kraków] Osiedle Myśliwska (II etap)

DOBRE MIEJSCE NA MAPIE KRAKOWA
Osiedle powstaje przy ul. Myśliwskiej 57-63, w spokojnej i cichej części Krakowa. Zaletą tej lokalizacji jest bardzo dobra komunikacja – dzięki linii szybkiego tramwaju dojazd do centrum Krakowa zajmuje mieszkańcom 12 minut. W tej części Podgórza warto zamieszkać także z innych względów – w zasięgu ręki znajduje się właściwie wszystko, co jest potrzebne do codziennego życia. Są tu sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, poczta, przychodnie i apteki. A na większe zakupy zapraszają: Plaza, M1 czy King Square.

DLA KAŻDEGO COŚ MIŁEGO
Tu w wolnej chwili można pograć na niedawno wybudowanym Orliku czy przespacerować się nad niedaleki Zalew Bagry, gdzie można popływać na kajakach czy żaglówkach lub skorzystać ze strzeżonej plaży i bezpiecznego kąpieliska.. W Stawie Płaszowskim można z kolei spokojnie powędkować. Zwolennicy pięknych widoków koniecznie powinni wybrać się na Kopiec Krakusa, a fani spokojnej rekreacji – do malowniczo położonego parku im. Bednarskiego. Dla miłośników miejsc starych, a bogatą historią również nie brakuje atrakcji w okolicy. Jest Stary Cmentarz Podgórski (najstarsza komunalna nekropolia w Krakowie), fort św. Benedykta czy inne umocnienia wchodzące w skład Twierdzy Kraków. Dla pasjonatów niedawnej historii magnesem będą położone w Płaszowie miejsca związane z okresem II wojny światowej.

WYGODA PRZEDE WSZYSTKIM
Osiedle Myśliwska to doskonały pomysł na pierwsze mieszkanie dla młodej rodziny, ale nie tylko. To także dobra propozycja dla tych osób, które szukają większego mieszkania w dobrej cenie. Powstaje ładnie zaprojektowane, bezpieczne i chronione osiedle. Dobra lokalizacja, sprawna komunikacja oraz infrastruktura – zarówno osiedlowa, jak i miejska – pozwolą naprawdę wygodnie mieszkać przy ul. Myśliwskiej.

II ETAP NIEBAWEM GOTOWY
W ramach II etapu osiedla powstały dwa pięciopiętrowe budynki. Znajdują się w nich mieszkania o metrażach od 32 do 96 mkw., mające od jednego do czterech pokoi, zawsze z loggią lub balkonem, a na parterze – z ogródkiem. Wszystkie lokale mają oddzielne, widne kuchnie. Są też klasycznie rozplanowane „trójki” o powierzchni już od 56 mkw. Przemyślane i bardzo funkcjonalne rozkłady sprawiają, że wygodne urządzenie własnego „M” będzie bardzo proste. Dobrze zaprojektowana przestrzeń, w której każdy metr kwadratowy można właściwie wykorzystać gwarantuje, że pieniądze przeznaczone na zakup mieszkania będą dobrze wydane. Zwłaszcza, że ceny mieszkań na osiedlu są konkurencyjne –część spełnia wymogi programu Rodzina na swoim. Klucze do własnego „M” będzie można odebrać już za pół roku.   Warunki zakupu Cena brutto zł/m2: 5 161 - 5 871
Dostępne metraże m2: 33,58 - 79,61
Dostępnych obiektów: 44
Cena garażu brutto zł: miejsce postojowe w hali garażowej - 16200 zł
Cena miejsca postojowego brutto zł: miejsce zewnętrzne - 9840 zł 
Współpraca z bankami: PKO BP, Deutsche Bank, Nordea, BZ WBK, Multibank
Waloryzacja wpłat: nie
Pierwsza wpłata: 10%
Raty: 5 x 20% Budynek
Kondygnacje: 6
Ilość mieszkań: 162
Klatki: 5
Winda: tak
Garaże: 157
Komórki lokatorskie: tak - 1404 zł/m2 brutto 
Strony świata: wszystkie
Ogrodzenie: tak
Plac zabaw: tak Standard wykończenia
Okna: PCV
Drzwi wewnętrzne i futryny: nie
Rolety zewnętrzne: nie
Drzwi wejściowe: antywłamaniowe
Kuchnia: elektryczna
Opomiarowanie: tak
Wykończenie: pod klucz nie Instalacje
Biały montaż: nie
C.O.: tak
Telefon, internet: tak
Telewizja kablowa: tak
Domofon: tak

Opinie o [Kraków] Osiedle Myśliwska (II etap)

Napisz komentarz
elle-elle
Zawsze mogę zmienić, ale wtedy nie będę się wyróżniać w tłumie samców. ;)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
elle-elle przez ten Twój avatar wogóle nie czytam postów, które dodajesz :) Może wszyscy sobie takie powstawiamy obligatoryjnie :D
0
Zaloguj aby dodać komentarz
elle-elle
58373_1000x.jpg58374_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA