DODAJ

Osiedle przy kampusie

[Kraków] Osiedle przy kampusie 42651[Kraków] Osiedle przy kampusie 42648[Kraków] Osiedle przy kampusie 42649
Osiedle Przy Kampusie to zespół dwóch, pięciokondygnacyjnych budynków o powierzchni ok. 5.000m2. Inwestycja jest realizowana na działkach o łącznej powierzchni ok. 3.600m2, znajdującej się przy ul. Jana Szwai 5 w Krakowie.   Autorzy projektu, uznane Biuro Projektów Lewicki & Łatak, w realizowanym obecnie budynku A zaprojektowali 44 lokale dwu i trzypokojowe o metrażach od 43m2 do 66m2.   Zróżnicowane powierzchnie, pozwolą zaspokoić potrzeby mieszkaniowe wszystkich klientów. W ofercie znajdują się zarówno niewielkie mieszkania idealne dla rozpoczynających dorosłe życie młodych mieszkańców miasta jak i większe lokale dla osób poszukujących docelowego miejsca zamieszkania.   Dla Państwa wygody każdy z budynków wyposażony będzie w windę i zostaną one dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.   Na pierwszej kondygnacji zaprojektowana została przestrzeń garażowa z indywidualnymi miejscami postojowymi.   Pozostali zmotoryzowani mieszkańcy będą mogli korzystać również z dodatkowych naziemnych miejsc postojowych zlokalizowanych przed budynkiem.   Teren osiedla zostanie zagospodarowany wraz z nasadzeniem zieleni oraz ogrodzony.   Termin zakończenia prac budowlanych budynku A przewidziany został na IV kwartał 2012 roku.
Szczegóły - [Kraków] Osiedle przy kampusie
inwestorKKS Investment
projektantBiuro Projektów Lewicki Łatak Sp. z o.o. Sp. k.
realizacja inwestycjiIV kw. 2012
tomasz.witko 19.06.2012, godz. 14:46
Osiedle Przy Kampusie to zespół dwóch, pięciokondygnacyjnych budynków o powierzchni ok. 5.000m2. Inwestycja jest realizowana na działkach o łącznej powierzchni ok. 3.600m2, znajdującej się przy ul. Jana Szwai 5 w Krakowie.
 
Autorzy projektu, uznane Biuro Projektów Lewicki & Łatak, w realizowanym obecnie budynku A zaprojektowali 44 lokale dwu i trzypokojowe o metrażach od 43m2 do 66m2.
 
Zróżnicowane powierzchnie, pozwolą zaspokoić potrzeby mieszkaniowe wszystkich klientów. W ofercie znajdują się zarówno niewielkie mieszkania idealne dla rozpoczynających dorosłe życie młodych mieszkańców miasta jak i większe lokale dla osób poszukujących docelowego miejsca zamieszkania.
 
Dla Państwa wygody każdy z budynków wyposażony będzie w windę i zostaną one dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
 
Na pierwszej kondygnacji zaprojektowana została przestrzeń garażowa z indywidualnymi miejscami postojowymi.
 
Pozostali zmotoryzowani mieszkańcy będą mogli korzystać również z dodatkowych naziemnych miejsc postojowych zlokalizowanych przed budynkiem.
 
Teren osiedla zostanie zagospodarowany wraz z nasadzeniem zieleni oraz ogrodzony.
 
Termin zakończenia prac budowlanych budynku A przewidziany został na IV kwartał 2012 roku.
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję