Osiedle Europejskie

Osiedle Europejskie

Mieszkania/Kraków/Podgórze/Dębniki/Michała Bobrzyńskiego
4
367
38
46
REKLAMA

O inwestycji Osiedle Europejskie

Osiedle Europejskie znajduje się w południowo-zachodniej części dzielnicy Dębniki, przy ulicy Bobrzyńskiego, w odległości około 5,5 km od krakowskiego Rynku.

Etapy osiedla zgrupowane są w tematyczne jednostki nawiązujące do stolic europejskich jak Paryż, Rzym, Praga, Ateny, Bruksela, Kopenhaga, Amsterdam, Barcelona, Wiedeń, Lizbona, Londyn, Helsinki. Podpiwniczone bloki o płaskich dachach posiadają od 4 do 7 pięter, na planie litery C lub L. Cały projekt charakteryzuje się dużymi przeszkleniami. 

Inwestycja zawiera mieszkania w strukturze od dwóch do czterech pokoi i powierzchni od 40 do 90 mkw., z balkonami, tarasami lub loggiami. Wszystkie lokale wyposażone są w domofony. Dostępne są parterowe lokale z dużymi ogródkami.

Afi zdecydowało się część lokali udostępnić w ofercie najmu długoterminowego. Na najemców Afi Home Osiedle Europejskie powstało około 220 w pełni urządzonych mieszkań. Lokatorzy mogą korzystać z prywatnej siłowni, rowerowni ze stacją naprawczą, przestrzeni coworkingowej, a także strefy chill-out. 

Teren inwestycji jest ogrodzony i zamknięty; części wspólne są całodobowo monitorowane. Na parterze części budynków powstały powierzchnie usługowe oraz boksy garażowe. Na terenie inwestycji znajdują się plac zabaw, boisko i przedszkole. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe na parkingu zewnętrznym oraz w podziemnym garażu. Budynki wyposażone są w nowoczesne windy. Inwestycja przyjazna jest do seniorów i osób z niepełnosprawnością.
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!

Opinie o Osiedle Europejskie

Napisz komentarz
Orzech
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Damian Daraż
13.12.2022
+20
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Damian Daraż
2.07.2022
+5
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA