[Kryniczno] Osiedle "Toya Golf"

[Kryniczno] Osiedle "Toya Golf"

REKLAMA
inwestorTOYA S. A.
realizacjaII kw. 2012

O inwestycji [Kryniczno] Osiedle "Toya Golf"

Osiedle Toya Golf & Country Club Wrocław to inwestycja gwarantująca nowy styl życia. Osiedle położone jest w Krynicznie Gmina Wisznia Mała na północ od centrum Wrocławia, a od wrocławskiego rynku dzieli je zaledwie 9 km. Zaletą położenia inwestycji jest rozbudowana sieć połączeń komunikacyjnych zapewniająca szybki, łatwy oraz bezkolizyjny dojazd do centrum miasta ulicą Kamińskiego. Osiedle TOYA Developer to kompleks mieszkalny składający się ze 131 domów jednorodzinnych, 28 domów w zabudowie szeregowej oraz 180 apartamentów wchodzących w skład 20 apartamentowców (w zabudowie wielorodzinnej). Inwestycja o pow. około 20 ha znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie pola golfowego o pow. 160 ha. Luksusowe domy, podwójne garaże oraz wysoka jakość materiałów użytych do budowy zaspokoją wszelkie, nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Cisza, komfort, przestrzeń, prywatność domowego ogniska oraz mnóstwo zieleni wokoło to koncepcja domów oferowana przez TOYA GOLF.Obecnie w sprzedaży posiadamy kompleks stylowych domów jednorodzinnych podzielonych na 6 typów zróżnicowanych pod względem dostępnego metrażu i bryły budynku, przewidzianych - na działkach od 903 do 1705 m. Osiedle będzie posiadało wewnętrzny regulamin określający zasady współżycia mieszkańców. Zostanie powołana Rada Osiedla, która, dzięki uzgodnionym zasadom, będzie dbała o utrzymanie planowanego, harmonijnego stylu i estetyki osiedla. Każdy dom jest wyceniony indywidualnie w zależności od wybranego projektu.
Napisz komentarz
Orzech
Heh, akurat te informacje i przebieg wydarzeń mnie osobiście nie dziwi.
R77
I jeszcze: http://www.syndyk-switalski.pl/aukcje-i-przetargi/aktualnosci.html
R77
luK_asz88 napisał:
widzę, że syndyk wszedł do toya, co to oznacza? sprzedaż pola?


http://www.syndyk-switalski.pl/news/6/22/Sprzedaz-dzialek-budowlanych-Toya-Development-Sp-z-o-o-Sp-k.html
luK_asz88
widzę, że syndyk wszedł do toya, co to oznacza? sprzedaż pola?
Speed
Hehehe Toya golf chyba bankrutuje właśnie z hukiem zamknęli restauracje z wewnętrznego źródła słyszałem, że domy się sypią i panujem tam rygor jak getcie nic bez zgody właściciela nie można nawet we własnym ogrodzie zrobić, żałosne
Orzech
Toya Golf zainwestuje w szkolenie dzieci i młodzieży

Podwrocławskie pole golfowe Toya Golf właśnie ogłosiło, że zamierza w 2013 roku przeznaczyć większość środków promocyjnych na szkolenie dzieci w wieku 8-13 lat z Wrocławia i okolic. Programem będzie objętych 300 dzieci – przystąpić do niego może każdy!

Więcej: http://wroclaw.naszemiasto.pl/artykul/g ... ,id,t.html
REKLAMA