[Kudowa-Zdrój] Kompleks hotelowy "Kudowa Towers"

[Kudowa-Zdrój] Kompleks hotelowy "Kudowa Towers"

Hotele/Kudowa-Zdrój/Radków/Czermna
REKLAMA

O inwestycji [Kudowa-Zdrój] Kompleks hotelowy "Kudowa Towers"

Kompleks hotelowy "Kudowa Towers" w Kudowej Zdroju składać się będzie z dwóch wież, w jednej znajdować się będzie hotel czterogwiazdkowy, w drugiej pięciogwiazdkowiec. W całym kompleksie zaplanowano ogółem ok. 250 apartamentów 1-3-pokojowych o powierzchni od 25 do 100 mkw.
Napisz komentarz
Orzech
Spotkanie na temat budowy Kudowa Towers nie odbędzie się przed końcem bieżącego roku, tak jak zapowiadali inwestorzy. Przedstawiciele Zdrojowa Invest, zapewniają jednak, że spotkają się z mieszkańcami Kudowy-Zdroju w pierwszym kwartale przyszłego roku.

http://klodzko.naszemiasto.pl/artykul/1 ... ,id,t.html
Orzech
Przedstawiciele Zdrojowa Invest, firmy, która w centrum Kudowy-Zdroju zamierza wybudować dwa wielkie hotele, chcą spotkać się z mieszkańcami, by przekonać ich do swojego projektu.

Nie wszystkim bowiem podoba się koncepcja Kudowa Towers - dwóch hoteli w kształcie wież. Część mieszkańców uważa, że tak nowoczesna inwestycja nie pasuje do zabytkowego charakteru uzdrowiska.

http://polanicazdroj.naszemiasto.pl/art ... ,id,t.html
Orzech
Trwają rozmowy w sprawie inwestycji: Kudowa Towers – Dwie Wieże. Projektanci przedstawili koncepcję wraz z analizami projektowymi.

Prezypomnijmy, iż kosztem 120 mln zł w Kudowie-Zdroju zostanie zrealizowana inwestycja Kudowa Towers, w ramach której powstaną dwie wieże mieszczące cztero- i pięciogwiazdkowy hotel.


pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Jest kilka sposobów przechodzenia do historii. Można być genialnym wodzem, jak Juliusz Cezar, czy uczonym, jak Newton, albo twórcą, jak Leonardo. Ale można też, jak Herostrates, spalić świątynię Artemidy w Efezie, albo jak Neron podpalić Rzym. Najnowszy pomysł to wybudowanie hoteli w Parku Zdrojowym w Kudowie.

Wizualizacja Kudowa Towers (wyższy spośród dwóch hoteli ma mieć 55 metrów, dwa razy więcej niż hotel Gołębiewski w Karpaczu), które miałyby stanąć w Parku Zdrojowym w Kudowie, przeraziła mnie.

pokaz-artykul.png
Orzech
Dwie kilkunastopiętrowe wieże mają powstać nad stawem w Parku Zdrojowym w Kudowie. Choć będą o połowę wyższe od kontrowersyjnego hotelu Gołębiewski w Karpaczu, to nie wzbudzają tak wielkich emocji.

pokaz-artykul.png
Orzech
20753_1000x.jpg


20754_1000x.jpg


20755_1000x.jpg


20756_1000x.jpg
REKLAMA