[Polanica-Zdrój] Hotel "SPA Dr Irena ERIS"

[Polanica-Zdrój] Hotel "SPA Dr Irena ERIS"

REKLAMA

O inwestycji [Polanica-Zdrój] Hotel "SPA Dr Irena ERIS"

Jest to pierwszy w Kotlinie Kłodzkiej hotel 5-gwiazdkowy. Usytuowany na 4-hektarowej działce, 6-kondygnacyjny (z podziemiem) obiekt hotelarski mieści 85 apartamentów i luksusowych pokoi, restaurację, kawiarnię, nowoczesne sale konferencyjne, basen długości ok. 17 m i mniejszy basen rekreacyjny, a także sauny i jacuzzi.
Sercem hotelu zdecydowanie jest Kosmetyczny Instytut Irena Eris z ponad 20 gabinetami, oferujący słynne zabiegi pielęgnacyjne, masaże oraz usługi z zakresu medycyny estetycznej.
Kompleks hotelowo-rekreacyjny Dr Ireny ERIS oddalony jest tylko o 5 minut spacerkiem od pięknego Parku Zdrojowego. Skorzystać z Kosmetycznego Instytutu Irena Eris oraz restauracji i kawiarni może każdy - zarówno kuracjusze jak i mieszkańcy Polanicy-Zdroju.   Zakres realizowanych przez firmę Eurokontrakt Sp. z o. o. prac na ww. obiekcie jest dość zróżnicowany: - dachy zielone; - dachy płaskie balastowane żwirem; - hydroizolacje balkonów, tarasów oraz dróg dojazdowych nad parkingami podziemnymi; - balustrady całoszklane (szkło laminowane ESG/VSG na specjalne zamówienie - kombinacja specjalnych folii kolorowych oraz matowych rozpraszających światło); - daszki szklane.
Napisz komentarz
Orzech
W Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój stanowisko dyrektora objął Michał Kumala. Jest odpowiedzialny za przygotowywanie i realizację decyzji inwestycyjnych, kierunku rozwoju nowych produktów i usług, a także za tworzenie i wdrażanie wszelkich procesów zarządczych i operacyjnych w obiekcie.
http://www.propertynews.pl/hotele/hotel-spa-dr-irena-eris-polanica-zdroj-ma-nowego-dyrektora,50895.html
Podróżnik85
Faktycznie, wygląda to bardzo ciekawie. Warto jednak wspomnieć, że są też inne hotele, gdzie można spokojnie wypocząć w świetnych warunkach. Na pewno słyszeliście o wielu miejscach posiadających tak luksusowe pokoje  Wystarczy tylko odrobinę się zastanowić i przemyśleć dobrze ten temat. Grunt to nie zamykać się na żadne rozwiązanie.
czikita5
No to już jest chyba najwyższa półka :) Jeśli jednak szukacie czegoś tańszego to fajny hotel ze SPA jest też w Jurze Krakowsko Czestochowskiej - http://www.hotelfajkier.pl/wellness-spa :)
Jan Hawełko
Nowo otwarty Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój, położony w centrum kurortu blisko Parku Zdrojowego, jest trzecim hotelem, po Krynicy-Zdroju i Wzgórzach Dylewskich, wybudowanym i zarządzanym przez największą polską firmę kosmetyczną. To pierwszy tego typu hotel w Polanicy-Zdroju.

Hotel oferuje m.in. 85 pokoi i apartamentów, centrum SPA z dwoma basenami, jacuzzi (dwoma wewnątrz i jednym na trasie zewnętrznym), kompleksem saun (sauną fińską, infrared, sanarium i łaźnią rzymską) wraz z licznymi atrakcjami oraz strefę fitness i studio cardio.

pokaz-artykul.png
Orzech
Pięciogwiazdkowe spa. Dr Irena Eris w Polanicy [ZDJĘCIA]

Cały tekst: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3674 ... ECIA_.html
dach_eurokontrakt
Będzie to pierwszy w Kotlinie Kłodzkiej hotel 5-gwiazdkowy. Usytuowany na 4-hektarowej działce, 6-kondygnacyjny (z podziemiem) obiekt hotelarski pomieści 85 apartamentów i luksusowych pokoi, restaurację, kawiarnię, nowoczesne sale konferencyjne, basen długości ok. 17 m i mniejszy basen rekreacyjny, a także sauny i jacuzzi.
Sercem hotelu zdecydowanie będzie Kosmetyczny Instytut Irena Eris z ponad 20 gabinetami, oferujący słynne zabiegi pielęgnacyjne, masaże oraz usługi z zakresu medycyny estetycznej.
Kompleks hotelowo-rekreacyjny Dr Ireny ERIS oddalony jest tylko o 5 minut spacerkiem od pieknego Parku Zdrojowego. Skorzystać z Kosmetycznego Instytutu Irena Eris oraz restauracji i kawiarni, będzie mógł każdy - zarówno kuracjusze jak i mieszkańcy Polanicy-Zdroju.
Planowane zakończenie inwestycji wypada na 31.12.2014 r., wtedy też hotel ma zostać oddany do dyspozycji pierwszych gości.
 
Zakres realizowanych przez firmę Eurokontrakt Sp. z o. o. prac na ww. obiekcie jest dość zróżnicowany:
- dachy zielone;
- dachy płaskie balastowane żwirem;
- hydroizolacje balkonów, tarasów oraz dróg dojazdowych nad parkingami podziemnymi;
- balustrady całoszklane (szkło laminowane ESG/VSG na specjalne zamówienie - kombinacja specjalnych folii kolorowych oraz matowych rozpraszających światło);
- daszki szklane.
REKLAMA