DODAJ

Hotel "SPA Dr Irena ERIS"

[Polanica-Zdrój] Hotel "SPA Dr Irena ERIS" 132636[Polanica-Zdrój] Hotel "SPA Dr Irena ERIS" 132635[Polanica-Zdrój] Hotel "SPA Dr Irena ERIS" 132634

Jest to pierwszy w Kotlinie Kłodzkiej hotel 5-gwiazdkowy. Usytuowany na 4-hektarowej działce, 6-kondygnacyjny (z podziemiem) obiekt hotelarski mieści 85 apartamentów i luksusowych pokoi, restaurację, kawiarnię, nowoczesne sale konferencyjne, basen długości ok. 17 m i mniejszy basen rekreacyjny, a także sauny i jacuzzi.


Sercem hotelu zdecydowanie jest Kosmetyczny Instytut Irena Eris z ponad 20 gabinetami, oferujący słynne zabiegi pielęgnacyjne, masaże oraz usługi z zakresu medycyny estetycznej.


Kompleks hotelowo-rekreacyjny Dr Ireny ERIS oddalony jest tylko o 5 minut spacerkiem od pięknego Parku Zdrojowego. Skorzystać z Kosmetycznego Instytutu Irena Eris oraz restauracji i kawiarni może każdy - zarówno kuracjusze jak i mieszkańcy Polanicy-Zdroju.

 

Zakres realizowanych przez firmę Eurokontrakt Sp. z o. o. prac na ww. obiekcie jest dość zróżnicowany:

- dachy zielone;

- dachy płaskie balastowane żwirem;

- hydroizolacje balkonów, tarasów oraz dróg dojazdowych nad parkingami podziemnymi;

- balustrady całoszklane (szkło laminowane ESG/VSG na specjalne zamówienie - kombinacja specjalnych folii kolorowych oraz matowych rozpraszających światło);

- daszki szklane.

Szczegóły - [Polanica-Zdrój] Hotel "SPA Dr Irena ERIS"
inwestorHotele SPA Dr Irena ERIS Sp. z o.o.
wykonawcaGW: Marogobud Marek Ogorzałek
projektantstudio Atelier 3 Girtler and Girtler
realizacja inwestycjiIV kw. 2014
Orzech 14.12.2016, godz. 19:59
W Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój stanowisko dyrektora objął Michał Kumala. Jest odpowiedzialny za przygotowywanie i realizację decyzji inwestycyjnych, kierunku rozwoju nowych produktów i usług, a także za tworzenie i wdrażanie wszelkich procesów zarządczych i operacyjnych w obiekcie.
http://www.propertynews.pl/hotele/hotel-spa-dr-irena-eris-polanica-zdroj-ma-nowego-dyrektora,50895.html
odpowiedz
Podróżnik85 29.06.2016, godz. 12:59
Faktycznie, wygląda to bardzo ciekawie. Warto jednak wspomnieć, że są też inne hotele, gdzie można spokojnie wypocząć w świetnych warunkach. Na pewno słyszeliście o wielu miejscach posiadających tak luksusowe pokoje  Wystarczy tylko odrobinę się zastanowić i przemyśleć dobrze ten temat. Grunt to nie zamykać się na żadne rozwiązanie.
odpowiedz
czikita5 21.07.2015, godz. 23:31
No to już jest chyba najwyższa półka :) Jeśli jednak szukacie czegoś tańszego to fajny hotel ze SPA jest też w Jurze Krakowsko Czestochowskiej - http://www.hotelfajkier.pl/wellness-spa :)
odpowiedz
Kajtman 03.02.2015, godz. 16:21
Nowo otwarty Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój, położony w centrum kurortu blisko Parku Zdrojowego, jest trzecim hotelem, po Krynicy-Zdroju i Wzgórzach Dylewskich, wybudowanym i zarządzanym przez największą polską firmę kosmetyczną. To pierwszy tego typu hotel w Polanicy-Zdroju.

Hotel oferuje m.in. 85 pokoi i apartamentów, centrum SPA z dwoma basenami, jacuzzi (dwoma wewnątrz i jednym na trasie zewnętrznym), kompleksem saun (sauną fińską, infrared, sanarium i łaźnią rzymską) wraz z licznymi atrakcjami oraz strefę fitness i studio cardio.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Orzech 03.12.2014, godz. 01:12
Pięciogwiazdkowe spa. Dr Irena Eris w Polanicy [ZDJĘCIA]

Cały tekst: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3674 ... ECIA_.html
odpowiedz
dach_eurokontrakt 25.11.2014, godz. 09:50
Będzie to pierwszy w Kotlinie Kłodzkiej hotel 5-gwiazdkowy. Usytuowany na 4-hektarowej działce, 6-kondygnacyjny (z podziemiem) obiekt hotelarski pomieści 85 apartamentów i luksusowych pokoi, restaurację, kawiarnię, nowoczesne sale konferencyjne, basen długości ok. 17 m i mniejszy basen rekreacyjny, a także sauny i jacuzzi.
Sercem hotelu zdecydowanie będzie Kosmetyczny Instytut Irena Eris z ponad 20 gabinetami, oferujący słynne zabiegi pielęgnacyjne, masaże oraz usługi z zakresu medycyny estetycznej.
Kompleks hotelowo-rekreacyjny Dr Ireny ERIS oddalony jest tylko o 5 minut spacerkiem od pieknego Parku Zdrojowego. Skorzystać z Kosmetycznego Instytutu Irena Eris oraz restauracji i kawiarni, będzie mógł każdy - zarówno kuracjusze jak i mieszkańcy Polanicy-Zdroju.
Planowane zakończenie inwestycji wypada na 31.12.2014 r., wtedy też hotel ma zostać oddany do dyspozycji pierwszych gości.
 
Zakres realizowanych przez firmę Eurokontrakt Sp. z o. o. prac na ww. obiekcie jest dość zróżnicowany:
- dachy zielone;
- dachy płaskie balastowane żwirem;
- hydroizolacje balkonów, tarasów oraz dróg dojazdowych nad parkingami podziemnymi;
- balustrady całoszklane (szkło laminowane ESG/VSG na specjalne zamówienie - kombinacja specjalnych folii kolorowych oraz matowych rozpraszających światło);
- daszki szklane.
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję