Łazy Urocze

Łazy Urocze

Domy/Łazy/Piaseczno/Złota
REKLAMA
inwestorPEMM DEVELOPMENT Sp. z o. o.
realizacjaIV kw. 2022

O inwestycji Łazy Urocze

W ramach inwestycji Łazy Urocze w pierwszym etapie powstały 4 budynki dwulokalowe – w sumie 8 lokali. W kolejnym zaprojektowano 3 budynki wolnostojące. Domy mają powierzchnię od 147,2 mkw. do 182,27 mkw. Mają ustawne salony oraz 3 lub 4 sypialnie na poddaszu. We wnętrzach domów wygospodarowano również miejsce na 3 łazienki, w tym jednej dużej, w której istnieje możliwość zaaranżowania np. pralni. 

Na każdej z 4 działek o powierzchni od 900 do 1100 mkw. posadowione są dwa lokale. Do każdego lokalu przynależy od 450 - 550 mkw. terenu. Każdy lokal ma zapewnione dwa miejsca postojowe. Jedno znajduje się w garażu, natomiast drugie na podjeździe. Ponadto budynki zostały posadowione w taki sposób, aby była możliwość wyłożenia kostką dodatkowych miejsc parkingowych po bokach domów. Zadbano również o wysoki standard wykonania budynków – wybrano wysokiej klasy materiały i nowoczesne technologie, takie jak powietrzna pompa ciepła czy instalacja pod panele fotowoltaiczne. 

Łazy Urocze znajdują się przy ul. Złotej w niewielkiej miejscowości, którą od granic Warszawy dzieli zaledwie kilka minut jazdy samochodem. Do samego centrum stolicy można dotrzeć w ok. 20 minut – blisko trasa E77, przy której znajduje się również przystanek autobusowy.

Opinie o Łazy Urocze

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Łazy Urocze
Wojciech Jenda
+4
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Łazy Urocze
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA