REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Le Palais

O inwestycji Le Palais

Le Palais to unikalna inwestycja, której efektem jest gruntowna rewitalizacja dwóch zaprojektowanych w stylu neorenesansowym kamienic z XIX w. Po przeprowadzonej przebudowie zabytkowe budynki stały się kwintesencją elegancji oraz wizytówką historycznej części Warszawy. Na pięciu kondygnacjach naziemnych znajduje się ok. 4 500 m kw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Układ piętra pozwala na elastyczną i efektywną aranżację powierzchni w formule "open space", jak i z podziałem na pokoje. Ponadto do dyspozycji gości oddany został wielopoziomowy parking podziemny, z wjazdem od ul. Bagno. Na parterze oraz na poziomie -1 znajdują się ekskluzywne powierzchnie handlowe o powierzchni ok. 1000 m kw.
Napisz komentarz
Jakub Zazula
gaska
Jak się inwestycja sprawuje?
Kajtman
Przy ul. Próżnej 7 w Warszawie, na parterze budynku biurowego Le Palais uruchomiono delikatesy i bar Mercato.

Na miejscu można zjeść lunch zrobiony z włoskich produktów od drobnych lokalnych, włoskich wytwórców. Wszystkie produkty można także zakupić na stoisku delikatesowym.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Warimpex liczy na finalizację sprzedaży warszawskiego biurowca Le Palais w tym roku, może jeszcze w tym kwartale.

- Jesteśmy w procesie sprzedaży biurowca Le Palais - powiedział Alexander Jurkowitsch, członek zarządu Warimpeksu. - Finalizacja może nastąpić jeszcze w tym kwartale, a jesteśmy przekonani, że na pewno w tym roku - dodał Christoph Salzer, dyrektor regionalny spółki.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Firma CBRE informuje, że Schoenherr Cvak sp.k., jedna z wiodących firm prawniczych w Europie Centralnej, wynajęła 800 m kw. powierzchni biurowej w budynku Le Palais w Warszawie. CBRE doradzała Shoenherr w procesie negocjacji.

Le Palais to unikalna zabytkowa nieruchomość z 1882 roku, gruntownie zrewitalizowana w 2012 roku przez firmę Warimpex.

pokaz-artykul.png
REKLAMA