[Legnica] Galeria "Piastów"

[Legnica] Galeria "Piastów"

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Legnica] Galeria "Piastów"

O inwestycji [Legnica] Galeria "Piastów"


W październiku 2008 roku, oddano do użytku kolejną, część Galerii Piastów. W budynku o łącznej powierzchni blisko 5 tysięcy metrów kwadratowych, pojawiło się lustrzane odbicie wejścia do istniejącej Galerii.

Dwa tysiące metrów kwadratowych na dwóch kondygnacjach zajęły pierwsze w Legnicy salony marek H&M i New Yorker. Ostatnie dwie kondygnacje to 21 mieszkań o podwyższonym standardzie.

Generalnym wykonawcą był firma Erbud SA, czas realizacji inwestycji – 10 miesięcy.


Opinie o [Legnica] Galeria "Piastów"

Napisz komentarz
Anna Kulkagość
Spotkanie, występy legnickiego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Zespołu Pieśni i Tańca Legnica  i Organizacji Dziecięcych 04.11.2023 W obecnych występach dzieci i młodzieży tak grupowych jak i solowych znaczy się chce udziału w życiu społecznym przede wszystkim; uczestniczą wen tak chętni gimnastyki jak i osoby z zamiłowaniem do tańca ludowego i towarzyskiego. Należy pochwalić zaangażowanie w kształcenie prowadzenie grupy Kadry Nauczycieli Podmiotów Edukacyjnych jak i a przed wszystkim Kadrę zespołów pieśni i tańca. Jak dla Legnicy wieloletnia już działalność Zespołu Pieśni i Tańca Legnica odbija trwały ślad w umyśle wrażliwej osoby- odbiorcy: piękne stroje ludowe współczłonków- wykonawców oraz zespołu muzycznego i ich muzyka to duma Legnicy. Gdybym ja młoda była… wybrałabym zespół ludowy; jest w nim więcej kolorów, gracji ruchów, śpiewu nie tylko głośnej rytmiki i pięknych dzieciństwa na wsi wspomnień. Anna kulka Legnica
0
Zaloguj aby dodać komentarz
akkulka1@interia.plgość
Za pomoc w wyborze towaru- odzieży wizytowej na ważne spotkanie służbowe Personelowi sklepu kieruje Anna Kulka Legniczanka.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
R77
Po ponad 10 latach działalności, Galeria Piastów przechodzi proces rekomercjalizacji i odnowienia umów najmu. Kolejną firmą, która chce na dłużej pozostać w legnickim obiekcie, jest polski producent i dystrybutor galanterii skórzanej – Wittchen.
http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/wittchen-zostaje-w-legnicy,48203.html
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA