[Legnica] Galeria "Stop Shop"

REKLAMA

O inwestycji [Legnica] Galeria "Stop Shop"

Legnica Stop Shop to centrum handlowe, w którym znajdują się znane marki: odzieżowe – C&A, Pepco, Charles Voegele, obuwnicza – Humanic, zoologiczna – Kakadu oraz elektroniczna – Mega Avans. Centrum mieści się przy ulicy Schumana 17, w kompleksie handlowym, naprzeciwko Auchan.

Legnica jest pierwszym miastem w Polsce, w którym otworzono centrum handlowe pod szyldem Stop Shop.
Napisz komentarz
Orzech
Rusza centrum Stop Shop w Legnicy

2008-11-17 12:10:54

Legnica jest pierwszym miastem w Polsce, w którym otwiera się centrum handlowe pod szyldem Stop Shop.

20 listopada rusza centrum handlowe Stop Shop, w którym znajdują się znane marki: odzieżowe – C&A, Takko, Pepco, Charles Voegele, obuwnicza – Humanic, zoologiczna – Kakadu oraz elektroniczna – Mega Avans. Centrum mieści się przy ulicy Schumana 17, w kompleksie handlowym, naprzeciwko Auchan.


W dzień otwarcia zaplanowane jest bardzo dużo atrakcji, które spowodują, że mimo listopadowej aury atmosfera będzie bardzo gorąca. Rozgrzeją ją na pewno artyści, którzy pojawią się na 50-metrowej scenie, usytuowanej przed centrum.

Koncert Stop Shop, który rozpocznie się o godzinie 16. poprowadzi Norbi, zatańczą i zagrają lokalne zespoły, m.in. Flex, BeSSali, Sporting Fitness & Salsa Clu, Łau.

Gwiazdą wieczoru będzie beatboxerskie trio Al-fatnujah. Dla dzieci przygotowane zostały gry planszowe w wielkich formatach, farby, bańki mydlane i portreciści-karykaturzyści.

Przez cały czas trwania imprezy na uczestników czekają konkursy, bony i nagrody. Warto wziąć udział w finałowym losowaniu.

Tego dnia na klientów czekają również duże promocje oraz specjalna limitowana oferta wielu produktów. Każdy klient oprócz słodkich upominków otrzyma również ekologiczną torbę na zakupy.

– Mam nadzieję, że nasze centrum wpisze się w pejzaż Legnicy i będzie często odwiedzanym miejscem przez klientów. W dniu otwarcia ślady żółtych stóp i żółte znaki „stopu” będą prowadziły do centrum wydarzeń. Warto też sięgnąć po ulotkę i wrzucić ją do urny, nagrody są naprawdę wartościowe. Gwarantujemy dobrą zabawę i promocyjne ceny podczas otwarcia Stop Shop – mówi Jacek Wesołowski, Prezes Zarządu firmy Ires Poland.

Źródło: IRES Sp. z o.o.
REKLAMA