Leśne Tarasy

Leśne Tarasy

Mieszkania/Zalasewo/Jana Heweliusza
REKLAMA
inwestorFludra Development Sp. z o.o. Sp.k.
realizacjaIII kw. 2025

O inwestycji Leśne Tarasy

Osiedle Leśne Tarasy w Zalasewie pod Poznaniem składa się z dwóch etapów. Pierwszy budynek mieści 14 mieszkań o powierzchni od 29 do 95 mkw. oraz 5 lokali usługowych. Mieszkania na parterze posiadają ogródki, a na piętrach balkony, tarasy lub loggie.


II etap składa się z 32 mieszkań w strukturze od jednego do czterech pokoi i powierzchni od 25,53 do 96,64 mkw. Wybrane mieszkania posiadają dodatkową powierzchnię w postaci przestronnego strychu. Właściciele lokali na parterze otrzymali do dyspozycji ogródek. Do dyspozycji mieszkańców jest cichobieżna winda oraz miejsca postojowe naziemne - po 2 na lokal. Powstały także lokale usługowe.

Inwestycja Leśne Tarasy powstała kilka kilometrów od granic Poznania. Zaletą lokalizacji inwestycji jest szybki dojazd do miasta (kilka dróg dojazdowych) oraz dobrze rozwinięta komunikacja publiczna. Rodziców zadowoli zaplecze szkolno-oświatowe, bowiem obok inwestycji znajduje się żłobek oraz przedszkole, a około 300 metrów dalej Szkoła Podstawowa nr 2. Ponadto, w najbliższej okolicy znajdują się także liczne punkty handlowo-usługowe (m.in. Biedronka, Lidl, Aldi, Dino). Natomiast miłośnicy aktywności fizycznej znajdą tu tereny zielone i rekreacyjne, a także pływalnię, kluby fitness, boiska sportowe oraz liczne ścieżki pieszo-
rowerowe.

Opinie o Leśne Tarasy

Napisz komentarz
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Hawełko
+4
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA