[Swarzędz] Osiedle Przy Lesie

REKLAMA
inwestorPLANET BUD
realizacjaIV kw. 2010

O inwestycji [Swarzędz] Osiedle Przy Lesie

Przedstawiamy Państwu ofertę nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, położonych w południowej części Swarzędza (Nowa Wieś) przy ulicy Rivoliego. Okolica osiedla charakteryzuje się niską zabudową oraz bliskością terenów zielonych (zaledwie 200 m od ściany lasu) gwarantując ciszę i możliwość aktywnego wypoczynku na łonie natury. Położenie osiedla zapewnia jednocześnie doskonały dojazd do Poznania, zarówno samochodem jak i komunikacją podmiejską w niespełna 15 minut. W pobliżu: komunikacja miejska - 200 m, szkoła podstawowa – 500 m, zespół szkół (liceum/technikum) – 500 m, poczta – 590 m, apteka - 650 m, bank - 700 m, gimnazjum – 900 m, ośrodek zdrowia - 1,9 km, Urząd Miasta i Gminy Swarzędz – 2,1 km, duże centra handlowe ETC – 2,5 km, M1 – 4,7 km, ogromne zaplecze sportowo-rekreacyjne (centrum rekreacyjne z pływalnią, kręgielnią, lodowiskiem, halą sportową, boiska z sztuczną nawierzchnią, korty tenisowe).   Atrakcyjna architektura. Osiedle powstanie na terenie o powierzchni ponad 5000 m˛ pomiędzy ulicą Rivoliego, a Przybylskiego i składać się będzie z dwóch zespołów budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej (łącznie 25 domów). Zaprojektowano 3 typy budynków o powierzchni 103, 114 i 139 m˛ na działkach o powierzchni od 144 m˛ do 373 m˛. W każdym segmencie na parterze będą: otwarta kuchnia, toaleta oraz przestronny, jasny salon. Na piętrze umieszczono trzy pokoje oraz łazienkę, a w domach o powierzchni 139 m˛ również garderobę. Przed każdym z domów znajdować się będą dwa miejsca parkingowe. Powstające osiedle mieszkaniowe charakteryzować się będzie nowoczesną architekturą, domy zostaną wybudowane w technologii tradycyjnej z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Osiedle będzie ogrodzone i zamknięte, a droga wewnętrzna i chodniki wyłożone poz-brukiem oraz oświetlone. Wjazd na teren osiedla przez bramę sterowaną pilotem. Dla ułatwienia komunikacji wewnątrz osiedla zostanie wybudowanie niewielkie rondo, a dla najmłodszych mieszkańców osiedla zaprojektowany został plac zabaw. Nowoczesne technologie. W celu zapewnienia Państwu wysokiego komfortu użytkowania każdy dom wyposażone będzie w szereg nowoczesnych rozwiązań: system solarny - który pozwoli Państwu ograniczyć koszty eksploatacji domu, klimatyzację, ogrzewanie podłogowe - na całym parterze oraz w łazience na piętrze, centralny odkurzacz, rolety zewnętrzne - sterowane elektrycznie, instalację alarmową. Termin realizacj IV kwartał 2010 roku
Więcej informacji: http://www.haven.pl/rivoliego/osiedle_przy_lesie.html

Opinie o [Swarzędz] Osiedle Przy Lesie

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji [Swarzędz] Osiedle Przy Lesie
Orzech
Przedstawiamy Państwu ofertę nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, położonych w południowej części Swarzędza (Nowa Wieś) przy ulicy Rivoliego.
Okolica osiedla charakteryzuje się niską zabudową oraz bliskością terenów zielonych (zaledwie 200 m od ściany lasu) gwarantując ciszę i możliwość aktywnego wypoczynku na łonie natury.
Położenie osiedla zapewnia jednocześnie doskonały dojazd do Poznania, zarówno samochodem jak i komunikacją podmiejską w niespełna 15 minut.
W pobliżu:

komunikacja miejska - 200 m,
szkoła podstawowa – 500 m,
zespół szkół (liceum/technikum) – 500 m,
poczta – 590 m,
apteka - 650 m,
bank - 700 m,
gimnazjum – 900 m,
ośrodek zdrowia - 1,9 km,
Urząd Miasta i Gminy Swarzędz – 2,1 km,
duże centra handlowe ETC – 2,5 km, M1 – 4,7 km,
ogromne zaplecze sportowo-rekreacyjne (centrum rekreacyjne z pływalnią, kręgielnią, lodowiskiem, halą sportową, boiska z sztuczną nawierzchnią, korty tenisowe).

 
Atrakcyjna architektura.
Osiedle powstanie na terenie o powierzchni ponad 5000 m² pomiędzy ulicą Rivoliego, a Przybylskiego i składać się będzie z dwóch zespołów budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej (łącznie 25 domów).
Zaprojektowano 3 typy budynków o powierzchni 103, 114 i 139 m² na działkach o powierzchni od 144 m² do 373 m².
W każdym segmencie na parterze będą: otwarta kuchnia, toaleta oraz przestronny, jasny salon. Na piętrze umieszczono trzy pokoje oraz łazienkę, a w domach o powierzchni 139 m² również garderobę. Przed każdym z domów znajdować się będą dwa miejsca parkingowe.
Powstające osiedle mieszkaniowe charakteryzować się będzie nowoczesną architekturą, domy zostaną wybudowane w technologii tradycyjnej z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów.
Osiedle będzie ogrodzone i zamknięte, a droga wewnętrzna i chodniki wyłożone poz-brukiem oraz oświetlone. Wjazd na teren osiedla przez bramę sterowaną pilotem.
Dla ułatwienia komunikacji wewnątrz osiedla zostanie wybudowanie niewielkie rondo, a dla najmłodszych mieszkańców osiedla zaprojektowany został plac zabaw.
Nowoczesne technologie.
W celu zapewnienia Państwu wysokiego komfortu użytkowania każdy dom wyposażone będzie w szereg nowoczesnych rozwiązań:

system solarny - który pozwoli Państwu ograniczyć koszty eksploatacji domu,
klimatyzację,
ogrzewanie podłogowe - na całym parterze oraz w łazience na piętrze,
centralny odkurzacz,
rolety zewnętrzne - sterowane elektrycznie,
instalację alarmową.

 
Termin realizacj IV kwartał 2010 roku

Więcej informacji:  http://www.haven.pl/rivoliego/osiedle_przy_lesie.html
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA