Leszczynowy Park

Leszczynowy Park

Mieszkania/Gdańsk/Jasień/Leszczynowa
REKLAMA
inwestorDomesta Sp. z o.o.
projektantMS15 Architektura
realizacjaII kw. 2023

O inwestycji Leszczynowy Park

Leszczynowy Park to osiedle zlokalizowane w dzielnicy Jasień, w Gdańsku. Inwestycja składa się z sześciu budynków wielorodzinnych posiadających od 4 do 5 kondygnacji oraz ponad 16 000 mkw. zieleni. W skład nieruchomości wchodzą 252 mieszkania o metrażach od 27 do 98 mkw. w strukturze od jednego do czterech pokoi.

Lokale posiadają balkony albo prywatne ogródki. W zależności od budynku znajduje się podziemna hala garażowa, pomieszczenia techniczne oraz komórki lokatorskie.

Osiedle znajduje się w odległości niespełna 8 km od centrum Gdańska. Lokalizacja pozwala na szybki dojazd do pozostałych części miasta oraz Aglomeracji Trójmiejskiej. 

W okolicy położony jest park Przy Orlim Gnieździe. Do użytku mieszkańców oddany został ogród sensoryczny wzbogacony ścieżkami o różnorodnych strukturach, z bogatą roślinnością oraz hamakami, ogród ekologiczny z zielnikiem, tyrolka, trampoliny jak również siłownia zewnętrzna. 

W promieniu do 1,5 km są supermarkety i małe sklepy spożywcze, gabinety masażu i studia urody, punkty bankowe i pocztowe, pizzerie, kawiarnie i przychodnia weterynaryjna. 

W pobliżu Leszczynowego Parku znajdują się trzy szkoły podstawowe oraz wiele punktów przedszkolnych i żłobek.

Opinie o Leszczynowy Park

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Leszczynowy Park
Wojciech Jenda
+14
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA