Morelova

Morelova

Mieszkania/Gdańsk/Jasień/Morelowa
REKLAMA
inwestorActiva AP Andrzej Pastuszka Sp.k.
realizacjaIV kw. 2022

O inwestycji Morelova

Osiedle Morelova znajduje się w Gdańsku w dzielnicy Jasień przy ulicy Morelowej. Składa się z dwóch czteropiętrowych budynków wraz z 59 mieszkaniami o powierzchni od 40 do 98 mkw. w strukturze od dwóch do czterech pokoi. Do każdego lokalu przynależy balkon lub ogródek z tarasem.

Pomiędzy budynkami powstały tereny zielone i plac zabaw. Osiedle posiada zewnętrzną siłownię i strefę rekreacyjną, cichobieżne windy, komórki lokatorskie, schowki, wózkarnie, rowerownie, a także miejsca postojowe naziemne i podziemne. Część miejsc parkingowych ma większą szerokość z przeznaczeniem dla rodzin z dziećmi.

Dla ceniących sobie aktywny tryb życia znajdują się liczne tereny zielone, ścieżki rowerowe i pobliski zbiornik retencyjny, przy którym jest tor wrotkarski.

Inwestycja położona jest 5 minut od Obwodnicy Trójmiasta i 10 minut od centrum Gdańska. W odległości 250 metrów oddalone są przystanki autobusowe 6 linii w tym jednej nocnej. 900 metrów dzieli nas od pętli tramwajowej. W promieniu ponad 3 km zlokalizowana jest stacja PKM Jasień.

Nieruchomość posiada pełną infrastrukturę handlowo-usługową tj. sklepy, restauracje, przychodnię, pocztę, salon fryzjerski oraz placówki edukacyjne.

Opinie o Morelova

Napisz komentarz
REKLAMA