[Lubin] Galeria "Cuprum Arena"

[Lubin] Galeria "Cuprum Arena"

REKLAMA

O inwestycji [Lubin] Galeria "Cuprum Arena"

Budynek został zbudowany na bazie okręgu, złożony z trzech kondygnacji handlowych. Ponad 140 placówek handlowych znajdzie swoje miejsce w Cuprum Arena, wśród których są delikatesy, 12 lokali gastronomicznych, wielkopowierzchniowym, sklepy renomowanych marek polskich i zagranicznych, oraz punkty usługowe i placówki instytucji finansowych i banków. Na najwyższych poziomach znajdować się będzie centrum urody, fitness i SPA profesjonalnej, zagranicznej sieci. W galerii znajdziemy kino składające się z sześciu sal kinowych, razem około tysiąca miejsc. W głównym atrium będziemy mieli okazję być świadkiem koncertów i przedstawień. W centrum znajdziemy również placu zabaw dla dzieci. Obiekt jest zlokalizowany na powierzchni 6,5 ha, a całkowita powierzchnia użytkowa galerii to ponad 70 000 metrów kwadratowych. W środku znajdziemy wielopoziomowy parking na ponad 600 samochodów.
Napisz komentarz
R77
Market Saturn w Galerii Cuprum Arena powita mieszkańców Lubina i okolic w zupełnie nowej odsłonie. Otwarcie salonu zaplanowano na 11 czerwca br.

http://retailnet.pl/2015/06/09/102972-r ... rum-arena/
Jan Hawełko
Do grona miast, w których marka Quiosque ma swoje salony, dołączył Lubin. Otwarty w Centrum Handlowym Cuprum Arena salon ma powierzchnię 193 mkw. - to największy sklep tej marki w Polsce.

Salon w Lubinie został zaaranżowany według najnowszego konceptu marki Quiosque: jaśniejsza kolorystyka, drewniane dodatki oraz doświetlenie wnętrz mają na celu sprawienie, by klientki czuły się w salonie jeszcze bardziej swobodnie i komfortowo.

pokaz-artykul.png
R77
Widziałbym taką galerię (architektura), we Wrocławiu.
Orzech
Cuprum Arena poszerza ofertę obuwniczą

Właściciele marki obuwniczej Casu rozszerzają sieć sprzedaży w salonach stacjonarnych ulokowanych w centrach handlowych. Właśnie powstaje salon Casu w lubuskim Cuprum Arena.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 28615.html
R77
Cuprum Arena z trzema nowymi markami

Kolejne brandy dołączają do grona najemców lubińskiego centrum handlowo – rozrywkowego Cuprum Arena. W lipcu 2014 roku swoje lokalizacje otworzą: sieć sklepów zoologicznych Leopardus oraz Kolporter – spółka administrująca ponad 950 salonikami prasowymi na terenie całej Polski.

http://retailnet.pl/2014/06/26/95260-cu ... i-markami/
R77
W Cuprum Arena w Lubinie zostanie otwarta placówka ING Banku Śląskiego. Salon sygnowany logiem ING zajmie powierzchnię 160 mkw. i będzie pierwszym punktem bankowym w galerii. Pierwszych klientów zaprosi już w lipcu tego roku.

http://retailnet.pl/2014/05/13/93818-no ... rum-arena/
REKLAMA