[Lubin] Galeria wyposażenia wnętrz Indomo

REKLAMA

O inwestycji [Lubin] Galeria wyposażenia wnętrz Indomo

Obiekt handlowy ma mieć 7000 m2 i jest budowany przez belgijską firmę E&L Real Estate. Przy wjeździe do miasta od strony Wrocławia prywatny inwestor wykupił teren - W tym miejscu powstanie obiekt handlowo-usługowy związany z wyposażeniem wnętrz.

Więcej na stronie: http://www.real-estates.pl
Napisz komentarz
Jan Hawełko
Czy ktoś wie coś o tej inwestycji?
Orzech
Belgijska spółka E&L Invest, deweloper centrum wyposażenia wnętrz Indomo w Lubinie sfinalizował transakcję sprzedaży centrum funduszowi inwestycyjnemu. Kwota opiewa na 12 mln euro. Centrum o powierzchni ponad 9,6 tys. mkw. zostało oddane od użytku w 2009 roku i obecnie jest wynajęte w 100 proc. Agencja Knight Frank reprezentowała sprzedawcę podczas negocjacji.


Źródło: http://www.eurobuildcee.com/
KingaM
[size=150:2tl8iqbf]Belgowie inwestują w lubińskie wnętrza[/size:2tl8iqbf]

W sobotę w Lubinie zostanie otwarta pierwsza w Polsce galeria wyposażenia wnętrz Indomo. Inwestor - belgijska firma E&L Real Estates - chce stworzyć w naszym kraju całą sieć takich sklepów

- Indomo liczy na potencjał rynku, którego wartość przekracza 8 mld zł. Dodatkowo w Polsce nie ma, poza IKEĄ, jednorodnej pod względem oferty sieci obiektów z branży wyposażenia wnętrz, przeznaczonych dla wymagającego klienta - mówi Michał Włodarczyk, dyrektor ds. rozwoju E&L Real Estates.

Przedstawiciele belgijskiej firmy szacują, że remontu wymaga nawet 40 proc. polskich domów: - Dlatego popyt na wykładziny, meble czy dodatki wnętrzarskie bardzo szybko rośnie, zwłaszcza że wymieniamy je coraz szybciej. Impulsem do tego przestało już być zużycie sprzętu, wystarczy zmiana mody.

Dlatego firma chce otwierać dwie galerie handlowe rocznie, kolejne w Łodzi i Poznaniu.

Centrum Wyposażenia Wnętrz "Indomo" w Lubinie ma 12.500 m kw. powierzchni. Na dwóch kondygnacjach jest 24 najemców, którzy w ofercie mają cały asortyment branżowy, m.in.: podłogi, farby, tapety, meble i akcesoria, wyposażenie kuchni i łazienek. Powstały tam sklepy o powierzchni od 45 do 2000 m kw, m.in.: Bel-Pol, Cermag, VOX, Kler i Meble Wrzosowa. A także supermarket Piotr i Paweł oraz elektromarket Media Expert.

E&L Real Estates działa w Polsce od 1994 roku. Do tej pory zajmowała się głównie obsługą inwestycji budowlanych - począwszy od techniczno-ekonomicznych badań, na zarządzaniu kończąc.

Źródło: Gazeta Wyborcza Wrocław
http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,97064,6605055,Belgowie_inwestuja_w_lubinskie_wnetrza.html
GregPepe
No to nieźle, marketów ci u nas dostatek.
Obiekt handlowy ma mieć 7000 m2 i jest budowany przez belgijską firmę E&L Real Estate
Pytanie tylko jaka to będzie sieć?
Słuszałem ploty że to IKEA :)

[quote:3doi9nxy]Przy wjeździe do miasta od strony Wrocławia prywatny inwestor wykupił teren,
który obecnie przypomina wielki plac budowy.
- W tym miejscu powstanie obiekt handlowo-usługowy związany z wyposażeniem wnętrz
– wyjaśnia Krzysztof Olszowiak, rzecznik starostwa, które 20 lutego wydało pozwolenie na budowę.
Zakupienie produktów do wyposażenia domu, nie będzie stanowić już problemu,
ponieważ obok Castoramy i Obi, będzie to trzeci tego typu obiekt....[/quote:3doi9nxy]
REKLAMA