[Lublin] Galeria Koncertowa

[Lublin] Galeria Koncertowa

Handel/Lublin/Czechów Północny
REKLAMA
inwestorNDM Sp. z o.o.
realizacjaI kw. 2013

O inwestycji [Lublin] Galeria Koncertowa

Galeria Koncertowa w Lublinie
Napisz komentarz
bista
W maju będzie można zrobić zakupy w Galerii Koncertowa. Znajdą się tam nie tylko sklepy, ale i jedna z największych w mieście przychodni. Na placu budowy trwają prace wykończeniowe. Kompleks przy ul. Koncertowej powstaje w pobliżu sklepu Lidl. Ma pełnić rolę osiedlowego centrum handlowego. Cały gmach będzie miał 5 tys. mkw powierzchni. Połączy handel z usługami, sportem i częścią medyczną. Główny budynek ma dwie kondygnacje.

pokaz-artykul.png
bista
58054_1000x.jpg58055_1000x.jpg58056_1000x.jpg58057_1000x.jpg58058_1000x.jpg
bista
W sąsiedztwie sklepu Lidl na Czechowie powstaje Galeria Koncertowa. To kompleks handlowy z prywatną przychodnią i siłownią. Jego budowa już się rozpoczęła. Pierwsze zakupy zrobimy tam jeszcze w tym roku.

– Cały obiekt będzie miał 5 tys. mkw powierzchni – zapowiada Tomasz Kalinowski, prezes spółki Wodrol, która jest generalnym wykonawcą inwestycji. – Połączy funkcje handlowe z usługami, sportem i częścią medyczną.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Pierwsi klienci zrobią zakupy w Galerii Koncertowej pod koniec przyszłego roku.

Galeria Koncertowa powstanie na 2 ha powierzchni przy ul. Koncertowej, u zbiegu z ul. Kompozytorów Polskich. Budowa będzie prowadzona w dwóch etapach. Jako pierwszy powstanie wolno stojący budynek dla sieci spożywczej (ok. 2 tys. m kw. powierzchni). Prace rozpoczną się jeszcze w tym roku.

Na wiosnę 2012 r. zaplanowany jest początek II etapu prac, czyli budowy galerii handlowo-usługowej.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
19708_1000x.jpg
Jan Hawełko
W Lublinie powstaje Galeria Koncertowa.
REKLAMA