DODAJ
Miasto Lublin realizuje w mieście Lublin inwestycję ul. Zamkowa. Inwestycję wykonał PPKZ S.A
Szczegóły - [Lublin] ul. Zamkowa
inwestorMiasto Lublin
wykonawcaPPKZ S.A.
bista 25.12.2012, godz. 12:23
Zakończył się pierwszy etap remontu ulicy Zamkowej. Ze Starego Miasta będziemy mogli już przejść na Podwale i plac Zamkowy.
Przejście od Bramy Grodzkiej na plac Zamkowy oraz przejazd pod ulicą Zamkową były zamknięte od lata. Ratusz zdecydował wówczas o remoncie rozsypujących się schodów oraz przebudowie ulicy Zamkowej prowadzącej przez most na Zamek. Schody od lat był w fatalnym stanie.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
bista 07.08.2012, godz. 21:12
Popadające w ruinę schody prowadzące z placu Zamkowego na Stare Miasto miały zostać odnowione dopiero po wybudowaniu miejskiej toalety mieszczącej się w bramie pod ulicą Zamkową. Jednak ze względów wizerunkowych odwrócono kolejność. Cała inwestycja rozpocznie się od schodów, czyli najkrótszej drogi z pl. Zamkowego na Stare Miasto

pokaz-artykul.png
odpowiedz
bista 26.07.2012, godz. 21:22
Wiadukt łączący Stare Miasto z Zamkiem przestanie straszyć swoim wyglądem. Ratusz już podpisał umowę z firmą, która wykona gruntowny remont ul. Zamkowej.

- Prace rozpoczniemy za tydzień, może nieco później. Na początek zajmiemy się schodami prowadzącymi od Bramy Grodzkiej na pl. Zamkowy. Jednocześnie będą trwały roboty związane m.in. z rozbiórką balustrad na wiadukcie - zapowiedział wczoraj Piotr Czyżewski z Polskich Pracowni Konserwacji Zabytków oddział w Lublinie.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
bista 26.07.2012, godz. 21:20
Remont ul. Zamkowej, która biegnie od Bramy Grodzkiej do Zamku.
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję