[Lublin] Zespół budynków komunalnych, ul. Droga Męczenników Majdanka

[Lublin] Zespół budynków komunalnych, ul. Droga Męczenników Majdanka

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Lublin] Zespół budynków komunalnych, ul. Droga Męczenników Majdanka

O inwestycji [Lublin] Zespół budynków komunalnych, ul. Droga Męczenników Majdanka

W ramach inwestycji powstaną dwa budynki mieszkalne wielorodzinne. Każdy blok będzie miał trzy piętra i 32 mieszkania. Lokale będą miały powierzchnię od 32 do 55 mkw.
Napisz komentarz
bista
Ponad 92 tys. złotych kosztować ma komplet dokumentów potrzebnych do budowy dwóch nowych bloków mieszkalnych na Felinie. Projekty mają powstać w bardzo szybkim tempie, bo do końca marca. Miesiąc później wykonawca ma zgromadzić komplet dokumentów niezbędnych do wystąpienia o pozwolenie na budowę.
Takie terminy narzucił Zarząd Nieruchomości Komunalnych, który właśnie rozstrzygnął przetarg na opracowanie projektów.

pokaz-artykul.png
bista
Dwa nowe bloki mieszkalne postawi miasto na Felinie. Właśnie ogłosiło przetarg na ich projekt. Dwa inne, które są już w budowie mogą być gotowe… pół roku przed czasem. Zarząd Nieruchomości Komunalnych szuka firmy, której powierzy sporządzenie kompletnej dokumentacji projektowej. Architekci dostaną mało czasu. Projekty i kosztorysy mają być gotowe pod koniec marca, zaś miesiąc później wykonawca ma złożyć wszystkie dokumenty niezbędne do wystąpienia o pozwolenie na budowę.

pokaz-artykul.png
bista
56876_1000x.jpg56877_1000x.jpg56878_1000x.jpg56879_1000x.jpg
bista
W ramach inwestycji powstaną dwa budynki mieszkalne wielorodzinne. Każdy blok będzie miał trzy piętra i 32 mieszkania. - Lokale będą miały powierzchnię od 32 do 55 mkw.
REKLAMA