Madalińskiego 9

Madalińskiego 9

Biura/Kraków/Podgórze/Dębniki/Madalińskiego 9
REKLAMA
inwestorEpol Holding

O inwestycji Madalińskiego 9

Madalińskiego 9 to odnowiona, stylowa kamienica z jednym z najlepszych widoków w Krakowie - na Wisłę i Zamek Królewski na Wawelu. Oferuje klimatyczne powierzchnie biurowe, sale konferencyjne, apartamenty i pomieszczenia magazynowe. Powierzchnia całkowita obiektu wynosi prawie 1 200 mkw. Komfortowe wnętrza, wysoki standard wykończenia oraz znakomite doświetlenie pomieszczeń dzięki dużym oknom to kolejne atuty tego obiektu.

Do dyspozycji najemców miejsca postojowe przed budynkiem na ogrodzonym terenie oraz udogodnienia dla rowerzystów. Kamienica położona jest blisko Starego Miasta, na terenie dzielnicy Dębniki, tuż przy zielonych terenach rekreacyjnych nad rzeką. W okolicy znajduje się Most Dębnicki, centrum kongresowe ICE Kraków, a w zasięgu krótkiego spaceru - tętniący życiem Rynek Główny. W okolicy nie brakuje ośrodków akademickich, zabytków i wysokiej klasy kompleksów biznesowych.

Położenie w ścisłym centrum pozwala na pełne korzystanie z krakowskiej oferty handlowo – usługowej, gastronomicznej, kulturalnej i hotelowej. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do pozostałych dzielnic, zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym. W pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Dojazd samochodem do dworca kolejowego Kraków Główny zajmuje nieco ponad 10 minut, do lotniska im. Jana Pawła II w Balicach - ok. 20 minut.

Opinie o Madalińskiego 9

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Madalińskiego 9
Epol Holding
+3
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Madalińskiego 9
Damian Daraż
12.07.2017344480_1500x.jpg

344481_1500x.jpg

344482_1500x.jpg

344483_1500x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Madalińskiego 9
Damian Daraż
Remont Kamienicy, Kraków, Dębniki, ulica Antoniego Józefa Madalińskiego 9
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA