Malta Point

Malta Point

Mieszkania/Poznań/Nowe Miasto/Polanka/Brneńska
2
5
2
REKLAMA
inwestorDEVELIA S.A.
realizacjaIII kw. 2025

O inwestycji Malta Point

Osiedle Malta Point zlokalizowane jest w Poznaniu w dzielnicy Rataje w otoczeniu ulic Milczańskiej i Brneńskiej. Wieloetapowy kompleks składa się z 5 budynków z 500 lokalami.

W pierwszym etapie powstał pięciopiętrowy budynek wielorodzinny – Classic z 98 mieszkaniami w strukturze od jednego od czterech pokoi i powierzchni od 32 do 77 mkw. W drugim etapie, w budynkach Tide i Wave, zaprojektowano łącznie 155 apartamentów – odpowiednio 74 i 81 lokali w strukturze od jednego do pięciu pokoi o powierzchni do 110 mkw. Pomiędzy budynkami powstało patio z roślinnością łąkową, ławkami, placem zabaw oraz stojakami na rowery. Teren inwestycji jest ogrodzony, wyposażona jest w podziemny parking i komórki lokatorskie.

Inwestycja położona jest w pobliżu Jezioro Maltańskiego, na jego północnym brzegu można skorzystać z parku wodnego – Term Maltańskich, a w niedalekiej okolicy znajdują się rekreacyjne tereny zielone nad rzeką Wartą. Na infrastrukturę handlowo-usługową osiedla składa się wiele punktów. Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. Lokalizacja pozwala na dostęp do rozwiniętej komunikacji miejskiej, dworzec Poznań Główny znajduję się w odległości 1,5 km, zaś lotnisko jest oddalone w promieniu 7 km.
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!
Napisz komentarz
Jan Hawełko
Jan Hawełko
REKLAMA