Mennica Residence

Mennica Residence

Warszawa/Wola/Żelazna 56
96
23
REKLAMA

O inwestycji Mennica Residence

Mennica Residence to apartamentowiec w ścisłym centrum Warszawy, przy ulicy Grzybowskiej. Charakterystyczne dla niego są dwie reprezentacyjne wieże, sięgające czternastego piętra. W główne wejście stanowi wysoki na siedem metrów reprezentacyjny hall. W budynku znajduje się 470 apartamentów o powierzchni od 28 do 232 metrów kwadratowych. Wyróżnia się w okolicy wewnętrznym dziedzińcem i zielenią na różnych poziomach.
Mieszkańcy mają do dyspozycji bogatą ofertę rekreacyjną. W Mennicy Residence mieszczą się siłownia, kort do squasha i sala gimnastyczna z boiskiem do koszykówki. Ponadto są dostępne szatnie, sauna mokra oraz sucha, a także pomieszczenie z jacuzzi i z wyjściem na taras. Dodatkowo mieszkańcy mogą korzystać też z sal do masażu i do zabiegów kosmetycznych, miejsca spotkań oraz strefy dla dzieci.
W najbliższym otoczeniu jest dostępna pełna oferta kulturalna (muzea, teatry, kina), gastronomiczna (restauracje, kawiarnie oraz hale targowe), usługowa (banki, sklepy, placówki edukacyjne) oraz rekreacyjna (parki, stacje rowerów miejskich, czy baseny).
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!
Napisz komentarz
Jakub Zazula
Jakub Zazula
Jakub Zazula
Jakub Zazula
+2
Jakub Zazula
Jakub Zazula
REKLAMA