Międzynarodowe Centrum Kultur

Międzynarodowe Centrum Kultur

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Międzynarodowe Centrum Kultur

inwestorFilharmonia Świętokrzyska
realizacja inwestycjiIII kw. 2011
wykonawcaUnibep S.A.

O inwestycji Międzynarodowe Centrum Kultur

Na ten obiekt czeka cały region świętokrzyski, a naszą ambicją jest nadanie temu miejscu charakteru ponadregionalnego - tak o przedsięwzięciu mówił Jacek Rogala - dyrektor Filharmonii Świętokrzyskiej. W zamierzeniu Międzynarodowe Centrum Kultur ma się bowiem stać ośrodkiem życia kulturalnego o znaczeniu ogólnopolskim oraz miejscem spotkań artystów z kraju i zagranicy. Całkowita wartość projektu wynosi ok. 80 mln zł, z czego znaczna część będzie pochodziła ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Projekt otrzymał dofinansowanie w kwocie niemal 36 mln w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Kultura i Dziedzictwo Kulturowe.

Źródło: Filharmonia Świętokrzyska
Napisz komentarz
MatKoz
Filharmonia Świętokrzyska doczekała się własnej siedziby. Międzynarodowe Centrum Kultur to nowoczesny, wielofunkcyjny budynek w centrum Kielc, który powstał dzięki unijnemu dofinansowaniu. Inwestycja kosztowała 68 mln zł.

Obiekt, który we wtorek zaprezentowano dziennikarzom, jest wielokondygnacyjny. Łącznie z poddaszem powstało dziewięć poziomów.

pokaz-artykul.png
arleta
Na ten obiekt czeka cały region świętokrzyski, a naszą ambicją jest nadanie temu miejscu charakteru ponadregionalnego - tak o przedsięwzięciu mówił Jacek Rogala - dyrektor Filharmonii Świętokrzyskiej. W zamierzeniu Międzynarodowe Centrum Kultur ma się bowiem stać ośrodkiem życia kulturalnego o znaczeniu ogólnopolskim oraz miejscem spotkań artystów z kraju i zagranicy. Całkowita wartość projektu wynosi ok. 80 mln zł, z czego znaczna część będzie pochodziła ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Projekt otrzymał dofinansowanie w kwocie niemal 36 mln w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Kultura i Dziedzictwo Kulturowe. Źródło: Filharmonia Świętokrzyska
REKLAMA