Mist House

Mist House

Mieszkania/Wrocław/Krzyki/Mglista
REKLAMA
inwestorDEVELIA S.A.
realizacjaIV kw. 2022

O inwestycji Mist House

Mist House to nowy, kameralny budynek mieszkaniowy powstający przy ul. Mglistej we Wrocławiu, w obrębie dzielnicy Krzyki. Inwestycja oferuje przede wszystkim atrakcyjną lokalizację z dobrym dojazdem do centrum i dostępem do atrakcyjnych terenów zielonych.

Zamieszkaj w pobliżu trzech parków
Najbliższa okolica ma kameralny charakter – dominuje tu niska zabudowa, co ma odzwierciedlenie w projekcie inwestycji. W czteropiętrowym budynku znajdziemy 46 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach. W ofercie, poza popularnymi mieszkaniami dwupokojowymi, są także większe lokale liczące nawet 100 mkw. Każde mieszkanie – w zależności od kondygnacji, na której się znajduje – posiada balkon, taras lub ogródek. Nieocenionym atutem Mist House jest bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych. Do wyboru są m.in. Park Południowy, Park Grabiszyński, Park Kleciński i tereny spacerowe nad rzeką Ślęzą. Takie sąsiedztwo stwarza doskonałe warunki do wypoczynku na świeżym powietrzu.  

Atrakcyjna lokalizacja na Krzykach
Inwestycja Mist House jest zlokalizowana na wrocławskich Krzykach, jednej z cieszących się najlepszą renomą dzielnic, jeśli chodzi o miejsca do zamieszkania. Ma na to wpływ doskonale rozwinięta infrastruktura, zarówno handlowo-usługowa, jak i edukacyjna – w okolicy jest duży wybór szkół i przedszkoli. Krzyki oferują także łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, duży wybór połączeń tramwajowych i autobusowych oraz rozwiniętą sieć ścieżek rowerowych. Atutem dla zmotoryzowanych jest niewątpliwie bliskość ważnych arterii drogowych, Śródmiejskiej Obwodnicy Wrocławia czy szybki wyjazd w kierunku autostrady A4 i AOW. 

Atuty inwestycji:Kameralna inwestycja w doskonałej lokalizacji.Niska zabudowa w bezpiecznej okolicy.Dostępne duże i wygodne mieszkania dla rodzin.Trzy parki w zasięgu ręki.Doskonała komunikacja z centrum miasta.

Opinie o Mist House

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Mist House
Autorgość
Ludzie, zanim cokolwiek kupcie od Develii zobaczcie opinie pod ich inwestycjami. Wszystko co postawili przez ostatnie parę lat sypie się zaraz po odbiorze. To "inwestycje" tylko na wizualizacji, w praktyce to ludzkie tragedie.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Mist House
Jakub Zazula
+2
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Mist House
Jan Hawełko
+2
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA