[Wrocław] Budynek wielorodzinny "Skarbowców"

[Wrocław] Budynek wielorodzinny "Skarbowców"

REKLAMA
inwestorActiv Investment Sp. z o.o.
realizacjaI kw. 2014

O inwestycji [Wrocław] Budynek wielorodzinny "Skarbowców"

W czterokondygnacyjnym budynku z trzema klatkami schodowymi znajdzie się docelowo 41 mieszkań o popularnych powierzchniach od 23,5 do 90,3 m2. Większość z nich to najbardziej poszukiwane obecnie mieszkania dwu i trzypokojowe, choć nie zabraknie zarówno większych jak i mniejszych lokali. Każde z mieszkań będzie miało balkon lub ogródek. Wszystkie z nich oddane zostaną w standardzie deweloperskim i wyposażone w drzwi antywłamaniowe oraz okna z PCV. Na poziomie -1 mieszkańcy będą mieli do dyspozycji miejsca postojowe w podziemnym garażu. W dwóch klatkach przewidziano również pomieszczenia na rowery lub wózki dziecięce. Budynek wykonany zostanie metodą tradycyjną - ściany zbudowane będą z pustaków ceramicznych, a następnie pokryte zostaną ociepleniem i tynkiem. Stropy natomiast to solidna żelbetowa konstrukcja. Tereny wokół inwestycji obsadzone zostaną iglakami, a od strony klatek również szpalerem drzew w donicach. Alejki wzdłuż budynku wykonane będą z estetycznej kostki brukowej. Komunikacyjnie inwestycja połączona zostanie z ulicą Krzycką, a docelowo również z ulicą Skarbowców.
Cena: od 4 700 zł/m2

Opinie o [Wrocław] Budynek wielorodzinny "Skarbowców"

Napisz komentarz
Orzech
23.10.2015
5722253.jpg
5722220.jpg
5722191.jpg
Zdjęcia: Mmaciek - http://wroclaw.dolny-slask.org.pl
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
Activ Investment po chwilowej nieobecności, powraca na wrocławski rynek mieszkaniowy z nową ofertą. Będzie to drugi etap inwestycji realizowanej na Krzykach w ostatnich latach. Inwestycja Skarbowców II składać się będzie z dwóch budynków, w których powstaną łącznie 63 mieszkania.

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html
0
Zaloguj aby dodać komentarz
alsen strasse 67
[quote:11dv6qlo]Skarbowców II to drugi etap inwestycji realizowany przez firmę Activ Investment na Wrocławskich Krzykach.

Docelowo będą to 2 kameralne budynki, w których znajdą się łącznie 63 mieszkania. Budynek posiadać będzie łącznie pięć kondygnacji z czego ostatnia stanowić będzie poddasze, także zagospodarowane pod urządzenie lokali mieszkalnych.

Rezerwacje na mieszkania będą przyjmowane już od maja![/quote:11dv6qlo]

http://www.activ-investment.eu/aktualnosci
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA