Modern Village

Modern Village

Domy/Warszawa/Wawer/Zerzeń/Trakt Lubelski 144
REKLAMA
inwestorVP Invest Development Sp.k.
realizacjaI kw. 2024

O inwestycji Modern Village

Inwestycja znajduje się na Zerzeniu, w obrębie dzielnicy Wawer, przy ul. Trakt Lubelski 144, w sąsiedztwie terenów zielonych i niskiej zabudowy willowej. Od centrum miasta osiedle dzieli około 12 km.


Inwestycja Modern Village to osiedle, obejmujące 29 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, bliźniaczej oraz domy wolnostojące o zróżnicowanych powierzchni, układzie pomieszczeń i designie, zlokalizowane w południowo-wschodniej części Warszawy na prawym brzegu Wisły.


Inwestycja składa się z domów o powierzchni od 93 do 123 m2 w rozkładach 4- oraz 5-pokojowych. W parterze mieszczą się garaż, pokój dzienny z aneksem kuchennym i toaleta. Strefa intymna znajduje się na piętrze: sypialnie / pokoje, łazienki oraz garderoba. Zainstalowane są indywidualne piece gazowe i ogrzewanie podłogowe w pomieszczeniach. Domy zaopatrzone są w klimatyzację, instalację alarmową.


W promieniu 300 m znajdują się przystanki autobusowe z liniami nr 219, 142, 702, N72, co pozwala na dojazd do centrum oraz innych części Warszawy komunikacją miejską. Bliskość Wału Miedzeszyńskiego oraz mostów Siekierkowskiego i Południowego zapewnia szybkie poruszanie się samochodem. Dojazd samochodem do ścisłego centrum Warszawy zajmuje do 20 minut.

Opinie o Modern Village

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Modern Village
Wojciech Jenda
+7
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA