Moje Bielany

Moje Bielany

Mieszkania/Warszawa/Bielany/Chomiczówka/Wólczyńska 133
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Moje Bielany

inwestorCemat Real Estate S.A.
realizacjaIV kw. 2024

O inwestycji Moje Bielany

Inwestycja Moje Bielany to sześciopiętrowy budynek, w którym znajduje 105 mieszkań.

Lokale posiadają metraż od 26 do 81 mkw. i rozkłady jedno-, dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe. Do wyboru są przytulne kawalerki - od 26,1 mkw., popularne mieszkania 2-pokojowe - od 40,6mkw., a także lokale 3-pokojowe - od 49,6 mkw., 4-pokojowe - od 63,7 mkw. i 5-pokojowe – od 74,9 mkw. W ofercie znajduje się również 9 lokali usługowych o metrażu od 52 mkw.

W inwestycji Moje Bielany zadbano o ekologiczne rozwiązania, takie jak np. stacja do ładowania samochodów elektrycznych. Dla osób zmotoryzowanych przygotowano także miejsca postojowe w garażu podziemnym. Dodatkowo mieszkańcy mogą korzystać z zielonego, rekreacyjnego patio.

Lokalizacja zapewnia dostęp do rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej, edukacyjnej czy komunikacyjnej. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum biznesowym Warszawy, a także z uniwersytetami i szkołami wyższymi. Blisko osiedla znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, dodatkowo 3 przystanki tramwajem dzielą inwestycję od stacji Metro Młociny.

Bielany oferują także bogatą ofertę żłobków, przedszkoli i szkół. Zwolennicy aktywności na świeżym powietrzu w 10 minut samochodem dotrą do Kampinoskiego Parku Narodowego, w pobliżu inwestycji znajdują się również rozbudowane trasy rowerowe

Opinie o Moje Bielany

Napisz komentarz
mickam
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Wojciech Jenda
+3
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA