[Mokronos Dolny] Osiedle domków jednorodzinnych

[Mokronos Dolny] Osiedle domków jednorodzinnych

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Mokronos Dolny] Osiedle domków jednorodzinnych

O inwestycji [Mokronos Dolny] Osiedle domków jednorodzinnych

Osiedle 22 domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, w trzech modułach (8 domków, 6 domków, 8 domków). Powierzchnia szeregów wraz z garażem wynosi od 146,2 do 148,53 m2. Domki będzie można nabyć w stanie surowym zamkniętym z kompletnym wykończeniem na zewnątrz i przyłączami mediów. Domki powstaną w cichej i spokojnej okolicy, około 700m od granic miasta Wrocław w miejscowości Mokronos Dolny gdzie dominuje zabudowa jednorodzinna. Standard wykończenia:
Stan surowy zamknięty z wykończeniem na zewnątrz. Po dokonaniu odbioru budynku w stanie surowym zamkniętym z kompletnym wykończeniem na zewnątrz i przyłączami mediów będzie można podpisać umowę na wykończenie budynku w stanie developerskim.

Wizualizacje oraz informacje o inwestycji: http://www.domex-bud.pl/secms/pl/mokronos_dolny_wisniowa
Napisz komentarz
Jan Augustynowski
A tu taką staroć znalazłem. Już chyba dawno gotowe...

26720_1000x.jpg
Orzech
:: NOWA INWESTYCJA :: - Investor: Domex-Bud Development

MOKRONOS DOLNY II ETAP,

DOMKI JEDNORODZINNE W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ

Opis

Osiedle 22 domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, w trzech modułach (8 domków, 6 domków, 8 domków). Powierzchnia szeregów wraz z garażem wynosi od 146,2 do 148,53 m2. Domki będzie można nabyć w stanie surowym zamkniętym z kompletnym wykończeniem na zewnątrz i przyłączami mediów

Domki powstaną w cichej i spokojnej okolicy, około 700m od granic miasta Wrocław w miejscowości Mokronos Dolny gdzie dominuje zabudowa jednorodzinna.
Wizualizacje oraz informacje o inwestycji: http://www.domex-bud.pl/
REKLAMA