REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Morzlive

inwestorArea Development Sp. z o.o.
realizacjaII kw. 2024

O inwestycji Morzlive

Inwestycja Morzlive zlokalizowana jest przy ulicy Granicznej 4, 100 m od plaży i niecały kilometr od centrum Ustronia Morskiego.


W ramach pierwszego etapu powstał trzypiętrowy budynek, w skład którego wchodzi 89 mieszkań. Lokale stanowią kawalerki, studia z antresolą oraz dwupokojowe mieszkania, o powierzchni od 26 do 71 mkw. Dwa największe lokale na ostatnim piętrze mają około 40 metrów, przynależą do nich prywatne tarasy. W pozostałych mieszkaniach zaprojektowano balkony lub na ogródki na parterze.

Wszystkie lokale są klimatyzowane i wyposażone w pakiet bezpieczeństwa systemu inteligentnego domu. Deweloper przewidział również możliwość wykończenia mieszkań pod klucz. W budynku znajdą się komórki lokatorskie, rowerownia, a na zewnątrz miejsce do rekreacji. W I etapie na dziedzińcu powstał plac zabaw dla dzieci oraz stół do tenisa stołowego. Kolejne etapy zakładają budowę zewnętrznego basenu, boiska do gry w piłkę plażową oraz klubu malucha. Inwestycja jest  monitorowana. Do dyspozycji mieszkańców jest podziemna hala garażowa oraz 2 lokale usługowe.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
REKLAMA