Nelle

Nelle

Mieszkania/Wrocław/Psie Pole/Lipa Piotrowska/Waniliowa
REKLAMA

O inwestycji Nelle

Na osiedle Nelle złoży się czternaście dwupiętrowych, jednoklatkowych budynków wielorodzinnych (w ramach każdej z czterech faz powstaną trzy obiekty, a w piątej dwa). Łączna powierzchnia użytkowa mieszkań wyniesie ok. 7260 mkw., a usług ok. 800 mkw.

Każdy budynek pomieści dziewięć lokali. Łącznie będzie ich dostępnych 126 (w tym kilka usługowych). Mieszkania zlokalizowane na parterze będą miały ogródki o powierzchniach, a na wyższych kondygnacjach balkony. Inwestor przewidział 1,2 miejsca postojowego na każde mieszkanie w garażach podziemnych (wszystkie poziomy obsłużą windy) oraz kilka stanowisk w terenie.

Opinie o Nelle

Napisz komentarz
Najemcygość
Warto dodać informacje o gotowych mieszkaniach (nie wiemy jak w innych ale najnowsze bloki na cynamonowej) - Mieszkania do odbioru są niewykończonych w terminie (Nie jest to sytuacja pojedyncza). - Na klatce schodowej jest mówiąc kolokwialnie syf, bo nie ma ekipy sprzątającej od początku oddania. (nie trwa to tydzień czy dwa ale znacznie dłużej) - "Fajnie" że jest domofon z kamerą przy wejściu, tylko te rozlokowane po mieszkaniach wyświetlacza do kamer już nie posiadają. - W mieszkaniach są usterki, o które trzeba się dopraszać tygodniami żeby zostały naprawione  Według mojego doświadczenia z innymi developerami, ten wypada słabo.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jakub Zazula
+2
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Waniliowagość
Widocznie zieleń była w promocji. To jakieś blokowisko bez możliwości wjazdu aut dostawczych. Będzie kocioł.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA