Newport Office Center

Biura/Gdańsk/Na Zaspę 3
REKLAMA

O inwestycji Newport Office Center

Newport Office Center znajduje się w Nowy Porcie, niedaleko wejścia do gdańskiego portu, co oznacza że w otoczeniu znajdują się podmioty z branży portowej.


Tuż obok budynku znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy, co umożliwia dotarcie w to miejsce komunikacją miejską. Z ulicy Na Zaspę szybko można dojechać także do tunelu pod Martwą Wisłą, co z kolei zapewnia szybkie i bezkolizyjne połączenie z trasą S7, autostradą A1, obwodnicą Trójmiasta oraz lotniskiem.


W okolicy znajdują się także sklepy, punkty usługowe i restauracje, co pozwala szybko załatwić codzienne sprawunki. Nie bez znaczenia pozostaje klimat Nowego Portu, dzielnicy Gdańska, która właśnie poddawana jest kompleksowej rewitalizacji.


Odnowiony został także trzykondygnacyjny budynek przy ul. Na Zaspę 3. Powstał on w latach 50. XX w. i został zbudowany w konstrukcji warszawskiej.


Jego łączna powierzchnia wynosi 2618,2 mkw., w tym 516 mkw. znajduje się na poziomie -1. Parkowanie samochodów możliwe jest na parkingu naziemnym obok budynku.

Opinie o Newport Office Center

Napisz komentarz
REKLAMA