Nowa Racławicka

Nowa Racławicka

Mieszkania/Wrocław/Krzyki/Racławicka
REKLAMA

O inwestycji Nowa Racławicka

Osiedle Nowa Racławicka jest usytuowane w dzielnicy Krzyki, w pobliżu dwóch ważnych arterii drogowych Wrocławia – ulic Grabiszyńskiej i Powstańców Śląskich. Jednocześnie bezpośrednie otoczenie inwestycji jest kameralne i spokojne. W pobliżu znajduje się pętla tramwajowa i autobusowa, komunikacja miejska stanowi zatem doskonałą alternatywę dla samochodu. Nieopodal znajdują się rozległe tereny zielone – Park Południowy i Park Grabiszyński. Ponieważ Krzyki to jedna z najlepiej zagospodarowanych części miasta, nie brakuje tu szkół, przedszkoli, przychodni i sklepów.

Nowa Racławicka jest realizowana w ramach jednego etapu, w którym przewidziano 231 mieszkań. Inwestycję wyróżnia różnorodność oferty, dzięki której wyboru wymarzonego mieszkania dokonać można spośród kilku rodzajów mieszkań 2, 3 i 4-pokojowych. Dostępne są również mieszkania dwupoziomowe z przestronnymi tarasami. Budynki będą liczyć do pięciu kondygnacji tak, aby dobrze komponowały się z otaczającą zabudową. Nowe osiedle to wiele korzyści i udogodnień, wśród których można wymienić m.in. bezpieczne miejsca parkingowe w garażu podziemnym, plac zabaw dla najmłodszych tuż pod domem, estetyczne i zadbane klatki schodowe czy chociażby przyjemną dla oka zieleń wokół budynków.

Atuty inwestycji:Doskonała lokalizacja na KrzykachAtrakcyjne parki w pobliżu – Park Południowy, Park Grabiszyński, Park MamutaDobrze rozwinięta infrastrukturaDuży wybór placówek edukacyjnych w okolicySzybki wyjazd z miasta w kierunku autostrady A4 i AOW
Napisz komentarz
Jan Augustynowski
@Jakub Zazula Zazula tramwaj na Jagodno ;) No ja liczyłem na tramwaj na Racławickiej, jak Niemcy planowali :)
Jakub Zazula
+12
Jakub Zazula
@Jan Augustynowski jaki tramwaj?
Jan Augustynowski
Dawno nie byłem w okolicy. Macie jakieś aktualne zdjęcia? Szczególnie z drona, chciałem zobaczyć którędy będzie jechał tramwaj :)
RafalM8
+6
Jakub Zazula
+14
REKLAMA