[Wrocław] Osiedle "Solaris Park"

[Wrocław] Osiedle "Solaris Park"

REKLAMA
inwestorGant Development S.A.
realizacjaIV kw. 2014
wykonawcaBudopol-Wrocław S.A.

O inwestycji [Wrocław] Osiedle "Solaris Park"

Inwestycja przy ul. Racławickiej położona jest w południowo-zachodniej części miasta, w spokojnej i zielonej dzielnicy Krzyki. Osiedle przy ul. Racławickiej to zespół pięciokondygnacyjnych budynków z garażami w części podziemnej. Pierwszy etap obejmuje 254 mieszkania o zróżnicowanym rozkładzie i powierzchni. Na dachu garażu zaprojektowano zielone tarasy, które będą dostępne z każdej klatki schodowej. Garaże i klatki schodowe będą przystosowane dla osób niepełnosprawnych.
Napisz komentarz
Orzech
Komornik wystawił działkę na LICYTACJĘ: http://www.licytacje.komornik.pl/Notice/Details/179759
Orzech
:)

"anubis" napisał:
[quote="Orzech":30vreklo]Gant jest na tyle dużym inwestorem we Wrocławiu, że daję ten news tutaj, a nie do info giełdowych.


Gant wyemituje obligacje o wartości do 195 mln zł

– Gant Development wyemituje do 195 tys. zabezpieczonych obligacji serii BF o łącznej wartości nominalnej do 195 mln zł, podała spółka w komunikacie.

„Celem emisji jest refinansowanie obligacji wyemitowanych przez emitenta, spłata kredytu obrotowego udzielonego emitentowi, finansowanie bieżącej działalności operacyjnej emitenta, pokrycie kosztów związanych z proponowaniem nabycia obligacji, w tym wynagrodzenia oferujących" – czytamy w komunikacie.

[...] Prezes Ganta zapowiedział, że po uplasowaniu papierów konsolidacyjnych (w efekcie czego znikną problemy z płynnością firmy) i pozyskaniu finansowania celowego, firma rozpocznie nowy projekt mieszkaniowy, a docelowo wprowadzi dwa nowe projekty we Wrocławiu i jeden z Warszawie. [...]

Więcej: http://wyborcza.biz/biznes/1,100969,140 ... ln_zl.html


W przypadku Wrocławia chodzi o II etap Nord House i I etap Solaris Park[/quote:30vreklo]
styllovy
można się już wprowadzać ? :)
Orzech
17.06.2013

3940499.jpg

Foto: Zdzisław K - www.dolny-slask.org.pl
styllovy
to chyba Gant juz nie jest wlascicielem terenu, co szumnie nazwal obnizeniem zobowiazan emitenta
ciekawa nowomowa marketingowa: nie rozliczyc sie z kontrahentem i poczytac to jako poprawe kondycji firmy :)
http://www.bankier.pl/forum/temat_znacz ... 54015.html
Orzech
[...] "Strata Ganta w czwartym kwartale sięgnęła prawie 400 mln zł, a z akcjonariatu wyszła węgierska firma Futureal. Jak uspokaja Maciej Wewiórski z DM IDMSA, fatalne wyniki to efekt odpisania wartości aktywów. Wciąż jednak narastają problemy z płynnością. Spółka generuje solidne przepływy gotówkowe, jednak nie są one jednak zgrane z terminami kolejnych płatności dla wierzycieli. W kasie brak środków na wykup kolejnej partii obligacji za 3 miesiące. Spółka ma znaczący majątek na pokrycie roszczeń, jednak konieczne będzie porozumienie z obligatariuszami." [...]

Więcej: http://pulsinwestora.pb.pl/3053950,5245 ... eweloperke
REKLAMA