Nowy Czechów

Nowy Czechów

Mieszkania/Lublin/Czechów Południowy/Kameralna 3
REKLAMA
inwestorImmobilia
realizacjaIV kw. 2025

O inwestycji Nowy Czechów

Nowy Czechów w Lublinie to 10-piętrowy budynek wielorodzinny o funkcji mieszkalno-usługowej, zlokalizowany w północnej części miasta. Nieruchomość wzniesiono przy ul. Kameralnej 3, na osiedlu Mieczysława Karłowicza, w centralnej części dzielnicy Czechów, niedaleko od centrum Lublina, a jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie parku o powierzchni ponad 1 ha.

W inwestycji znajdują się lokale mieszkalne o układach od 1 do 5 pokoi, o powierzchni od 31 do 122 mkw., wyposażone w balkony lub tarasy. W budynku zapewnione jest ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej.

Droga dojazdowa ul. Kameralna wyposażona jest w oświetlenie, chodniki oraz miejsca parkingowe, zrewitalizowany został miejski teren zielony. Na dachu budynku zaprojektowano zielone tarasy. W parku, od strony wschodniej budynku, wydzielono strefę odpoczynku z małą architekturą, placem zabaw i ścieżkami. W części parterowej zlokalizowane są dwa lokale usługowe. W podziemiu znajduje się dwukondygnacyjny parking, wyposażony w stacje ładowania samochodów elektrycznych.

Opinie o Nowy Czechów

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Nowy Czechów
Wojciech Jenda
+7
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA