Osiedle Fieldorfa

Osiedle Fieldorfa

Mieszkania/Lublin/Generała Augusta Fieldorfa
REKLAMA
inwestorTBV Sp. z o.o.
realizacjaIII kw. 2022

O inwestycji Osiedle Fieldorfa

Inwestycja Osiedle Fieldorfa położona jest przy ulicy Generała Augusta Fieldorfa w obrębie lublińskiej dzielnicy Czechów. Odległość od ścisłego centrum Lublina wynosi blisko 3 kilometrów.


Trzypiętrowe budynki są wykonane w stylu nawiązującym do zabudowy modernistycznej zastosowano prostą bryłę, wykonano płaskie dachy, elewacje wykończono w jasnych odcieniach i wzbogacono w liczne przeszklenia.

W budynkach zaprojektowano wyposażone w balkony lub tarasy mieszkania o metrażu od 32 do 66 metrów kwadratowych i układzie 2 i 3 pokoi. Deweloper oferuje pakiety wykończeniowe pod klucz.

Osiedle Fieldorfa posiada teren ogrodzony, wykonano na nim chodniki i aranżacje roślinne, plac zabaw, powstała wspólna strefa do rekreacji na wewnętrznym dziedzińcu. Zaprojektowano też miejsca postojowe naziemne i na podziemnym parkingu. Budynki wyposażono w windy.

Osiedle leży w pobliżu ul. Tadeusza Szeligowskiego, al. Mieczysława Smorawińskiego, drogi wojewódzkiej nr 835. W bliskiej okolicy dostępne są liczne przystanki komunikacji miejskiej. Stacja kolejowa Lublin Ponikwoda jest oddalona o 4200 m.

Opinie o Osiedle Fieldorfa

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Osiedle Fieldorfa
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA