REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Nowy Gruszczyn

inwestorSKY Investments Sp. z o.o.
realizacja inwestycjiII kw. 2023

O inwestycji Nowy Gruszczyn

W pobliżu autostrady A2 i trasy S5 znajduje się osiedle Nowy Gruszczyn na terenie gminy Swarzędź zlokalizowane w zacisznym miejscu, zapewniającym bliskość natury. Zaledwie 13 km dzieli miejscowość Gruszczyn od centrum Poznania, położonej w okolicy malowniczych ścieżek Doliny Cybiny stanowiącej obszar Natura 2000 i jeziora Swarzędzkiego.

Urokliwa wieś Sołecka na terenie której deweloper Sky Investments podjął się wyzwania budowy inwestycji podzielonej na VI etapów. W pierwszej fazie powstało 7 budynków w zabudowie bliźniaczej, tworząc zatem 14 lokali mieszkalnych. Klienci mają do wyboru 2 typy domów różniących się powierzchnią użytkową: A - 141,08 mkw. i B: 135,14 mkw.

Każdy typ domu posiada ten sam układ pomieszczeń. W strefie dziennej na parterze znajduję się przestronny salon, kuchnia ze spiżarnią, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Na parterze dostępne są 3 sypialnie, łazienka oraz 2 garderoby. W domach typu A czyli największych z proponowanych, na bocznej ścianie znajduję się dodatkowe okno doświetlające jadalnię. Do każdego z lokali przynależy również ogród oraz dwa miejsca postojowe od frontu.

W ramach osiedla dostępnych jest 38 domów, czyli 76 lokali. Zakończenie budowy I etapu planowane jest na II kwartał 2023 roku.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
REKLAMA