[Oława] Osiedle, ul. Iwaszkiewicza

[Oława] Osiedle, ul. Iwaszkiewicza

REKLAMA

O inwestycji [Oława] Osiedle, ul. Iwaszkiewicza

Osiedle przy ul. Iwaszkiewicza w Oławie
Napisz komentarz
Orzech
Rozpoczeła się budowa dóch kolejnych budynków wielorodzinnych na tym osiedlu: F i G: http://www.pbdombud.eu/mieszkania-olawa.html
renatnowa123
Fajne osiedle. Ja już kupiłam mieszkanie przez Europacific. Budynki też są podobne do tych. Mi się podoba taka inwestycja.
sajana
dla mnie ta inwestycja jest niemal żenująca... betonowe blokowisko w dodatku w nieciekawej kolorystyce- windy, ciasnota, widok z małego balkonu w okno sąsiada toż to prawie jak budowa rodem z PRL. Wśród naprawdę fajnych poprzednich osiedli Dombudu w Oławie ta " nowość" jest najgorsza.
Orzech
38039_1000x.jpg


38041_1000x.jpg


38042_1000x.jpg


38043_1000x.jpg


38044_1000x.jpg
Orzech
Mieszkania ul. Iwaszkiewicza Budynek B - nowa inwestycja w podwrocławskiej Oławie.

Więcej informacji:

http://www.pbdombud.eu/mieszkania-olawa ... iczny.html

http://www.pbdombud.eu/mieszkania-olawa ... _b/94.html


any Ściany konstrukcyjne: zewnętrzne wykonane jako dwuwarstwowe z bloczków piaskowo- wapiennych SILKA o gr. 24 cm oraz izolacji termicznej ze styropianu o gr. 15cm; wewnętrzne jako jednowarstwowe z bloczków SILKA o gr. 24 cm, murowane na zaprawie cienkowarstwowej tynkowane dwustronnie maszynowo nakładanymi tynkami gipsowymi.konstrukcyjne: zewnętrzne wykonane jako dwuwarstwowe z bloczków piaskowo- wapiennych SILKA o gr. 24 cm oraz izolacji termicznej ze styropianu o gr. 15cm; wewnętrzne jako jednowarstwowe z bloczków SILKA o gr. 24 cm, murowane na zaprawie cienkowarstwowej tynkowane dwustronnie maszynowo nakładanymi tynkami gipsowymi.
REKLAMA