DODAJ

Budynek mieszkalny na ul. Daszyńskiego

BUDYNEK MIESZKALNY - DASZYŃSKIEGO

Rozpoczęła się kolejna inwestycja prowadzona przez firmę INVEST i w chwili obecnej trwa już sprzedaż mieszkań w niej planowanych. Nowy budynek powstanie przy ulicy Daszyńskiego, na posesji przylegającej do obecnej inwestycji. Będzie to budynek o metrażu ok. 1600m2, wielorodzinny, podpiwiniczony z usługami wbudowanymi w parterze.

Budynek składa się z dwóch lokali usługowych na parterze o metrażach w granicach 70 m2, Na parterze znajdują się również 4 mieszkania o wielkości od 45 do 71 m2, Pierwsze, drugie oraz trzecie piętro składa się z 7 mieszkań każde. Metraże: od 35 do 55 m2,są to mieszkania 2 pokojowe. Ponadto gwarantujemy 16 miejsc parkingowych.
Poddasze o metrażu 230 m2 przewidziane zostało na atrakcyjny apartament.
Szczegóły - [Oleśnica] Budynek mieszkalny na ul. Daszyńskiego
inwestorInvest
Orzech 22.05.2008, godz. 19:00
BUDYNEK MIESZKALNY - DASZYŃSKIEGO

Rozpoczeła sie kolejna inwestycja prowadzona przez firmę INVEST i w chwili obecnej trwa już sprzedaż mieszkan w niej planowanych. Nowy budynek powstanie przy ulicy Daszyńskiego, na posesji przylegajacej do obecnej inwestycji. Będzie to budynek o metrażu ok. 1600m2, wielorodzinny, podpiwiniczony z usługami wbudowanymi w parterze.

Budynek składa sięz dwóch lokali usługowych na parterze o metrażach w granicach 70 m2, Na parterze znajdują się również 4 mieszkania o wielkości od 45 do 71 m2, Pierwsze, drugie oraz trzecie piętro składa się z 7 mieszkań każde. Metraże: od 35 do 55 m2,są to mieszkania 2 pokojowe. Ponadto gwarantujemy 16 miejsc parkingowych.
Poddasze o metrażu 230 m2 przewidziane zostało na atrakcyjny apatrament.

W zakładce „plany lokalu” udostępniamy Państwu plany inwestycji wraz z metrażami i opisem a także możliwością sprawdzenia dostępności lokalu.

http://www.invest.net.pl/realizacja.html
http://www.invest.net.pl/wolne.html

elewacja_72.jpg
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję