Oliva Koncept

Oliva Koncept

Gdańsk/Oliwa/Spacerowa
REKLAMA
inwestorBudner Inwestycje
projektantArch Deco Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2020

O inwestycji Oliva Koncept

Oliva Koncept to osiedle znajdujące się u zbiegu ulic Spacerowej i Karwieńskiej w Gdańsku, w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

W pierwszym etapie inwestycji powstało 6 budynków, w tym 3 trzykondygnacyjne i 3 czterokondygnacyjne z 67 mieszkań od dwu do czterech pokoi o metrażu od 41,3 do 123,2 mkw. Wszystkie budynki mają windy i hale garażową.

W drugim etapie powstały kolejne cztery budynki czterokondygnacyjne. Osiedle dodatkowo wyposażone jest w siłownię zewnętrzną, sale fitness i klubową. Budynki zdobi elewacja z naturalnych materiałów ceramicznych. 

Kompleks ten oparty jest na technologii inteligentnego budynku, gdyż mieszkania wyposażone są w system zdalnego sterowania urządzeniami za pomocą telefonu lub tabletu. System ten umożliwia optymalizację kosztów ogrzewania i zużycia energii elektrycznej, za pomocą programatora temperatury w pomieszczeniach i sterowania gniazdami elektrycznymi. 

Osiedle jest dobrze skomunikowane, zapewnia to bezpośredni wylot do obwodnicy Trójmiasta jak i linie autobusowe. W odległości około jednego kilometra znajduje się pętla tramwajowa i stacja PKP Oliwa.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+7
REKLAMA