[Olsztyn] Galeria Warmińska

[Olsztyn] Galeria Warmińska

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Olsztyn] Galeria Warmińska

inwestorLibra Project Sp. z o.o.
realizacjaIII kw. 2014

O inwestycji [Olsztyn] Galeria Warmińska

Galeria Warmińska będzie największym kompleksem wielofunkcyjnym w Olsztynie, spełniającym funkcje handlowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Powierzchnia całkowita tej nowoczesnej, dwupoziomowej galerii wyniesie blisko 109 000 m2. Znajdzie się na niej między innymi 180 sklepów i punktów usługowych, kawiarnie i restauracje, kręgielnia, klub fitness, kino i amfiteatr, boiska sportowe, a zimą lodowisko. Ogólnodostępne przestrzenie zielone z placami zabaw i alejkami spacerowymi stworzą miejsce na rodzinne spacery i odpoczynek w przyjaznym otoczeniu. Galeria Warmińska będzie także miejscem, które przyciągnie wielbicieli dobrej kuchni. Restauracje i kawiarnie zlokalizowane na obu poziomach Galerii zapewnią jej Klientom dostęp do różnorodnej oferty gastronomicznej, a przestronny ogródek restauracyjny (food court) z widokiem na zielony amfiteatr i zewnętrzną część rekreacyjną obiektu stanie się miejscem spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Dla zmotoryzowanych Klientów dostępny będzie wielopoziomowy parking na ponad 1 300 miejsc. Galeria uzupełni ofertę istniejącego w sąsiedztwie kompleksu handlowego.
Napisz komentarz
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Olsztyn] Galeria Warmińska [Olsztyn] Galeria Warmińska w Olsztynie sprzedana
Jan Hawełko
Jan Hawełko
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Olsztyn] Galeria Warmińska [Olsztyn] Moda magnesem w handlowym zagłębiu Olsztyna
Jan Hawełko
Jan Hawełko
Do grona sklepów Galerii Warmińskiej dołączyła marka Stefanel. Nowy salon będzie miał bardziej butikowy charakter, niż pozostałe sklepy tej marki w kraju.

Dyrektor Stefanel Polonia sp. z o.o. Renata Ciszewska poinformowała, że sklep w Galerii Warmińskiej będzie 19 sklepem tej marki w Polsce. - Sklep w Olsztynie będzie nieco odmienny od pozostałych salonów, będzie bardziej butikowy. Asortyment będzie porównywalny z ofertą innych salonów firmowych – wyjaśniła.

pokaz-artykul.png
REKLAMA